to je odkaz pre inych ludi, nie pre tlcikov s dopredu urobenym nazorom ako ty
mozes ignorovat
to je odkaz pre inych ludi, nie pre tlcikov s dopredu urobenym nazorom ako ty
mozes ignorovat
a Lajcak by mal urobit maximum, aby to nezobral... nech nie je blazon
a ked chcete diplomata, tak tam postavte Kubisa
kazdy, kto sa inym vyhraza basou, by si mal ako vychovny prostriedok ist na par dni sadnut
o tom, ako to znicilo niektorych ludi
Plačúci bankári: Po rokoch sa dozvedeli, že sú nevinní
https://plus7dni.pluska.sk/Kauzy/Aj-ba nkari-…
kazdy s krvavymi ocami a hlupymi recami by si to mal povinne precitat
odrrb akurat tak v tvojej hlave - ani to nebola predrazena vec o mega, ani v tej cene nebola iba jedna vec, akurat tam mas natlacene matovicovske vymysly, ani sa tam nakoniec nestala ziadna skoda, kedze sa to nekupilo
a to pritom nepopieram, ze tam pokojne mohla byt u niekoho nejaka mala domov, ale ak, tak pred sudom nedokazatelna
ak by to nestopli vysetrovatelia a prokurator, zastavil by to sud
najprv musis dat logicke obvinenie, ktore sa opiera o zakony tohto statu
konstrukt o zlocineckej bande, kde pomiesali hrusky s jablkami, rapera s lekarmi, bol od zaciatku nezmyselny, absurdny, hlupy - privlastok si vyber
ked je absurdne obvinenie, tak zastavenie stihania je logicke
v tomto pripade to bolo 0 eur, to zaplatim aj za teba
najdu ma na lyzovacke na ladovci
takychto mafianov?
MPRV zdôraznilo, že veľmi vážnym faktom je aj tvrdenie samotného farmára Juraja Béreša v článku Andreja Bána, kde priznáva, že voči talianskemu podnikateľovi použil násilie: "Diego Roda? ... Keby bol mafista, tak po tom, ako som naňho poslal Ukrajincov, lebo ani mne neplatil, ma dá zlikvidovať. On mi namiesto toho do dvoch dní vyrovnal dlhy, smeje sa Béreš. Tým je preňho téma Talianov ukončená. To skôr Béreš sa správal voči nim ako mafián. Odkedy naňho poslal Ukrajincov, je s ním Roda taký kamarát, že sa mu zdraví ako prvý. Poldruha roka mal uňho dlh 1,5 milióna eur."
a preto sa talianske vlady striedaju jedna za druhou...
ano, medzi vlekom a svahom... :-)
a ved vravim, ze to bol sposob hodny prezidenta, co ti vadi?
inak, ta reakcia vlady na vrazdu novinara bola hanebna, ako hovoria pan prezident
spravna reakcia bola zalyzovat si
dalsi expert na cenotovorbu CT...
to, ze Piestany boli niekolko rokov so starym CT a chvilami aj bez neho, to zda sa nezaujima nikoho
uz som pocul, ze o milion (v TV), a v debate to niektori experti vycislili na dva miliony predrazenia
tak sa aspon zjednotte na predrazeni
nemusis mi hovorit, den v nemocnici maju vycisleny na 1000-1500 frankov (da sa to pomimo poistit)
ale niektori ludia maju pocit, ze by mali dostavat svajciarske sluzby za slovenske odvody
hmm, ak chce byt s rodinou, tak na stranu a politiku nemoze mat cas
skor sa mi zda, ze by to mohla byt nejaka tretosektorova habadura - vela reci a ziadna zodpovednost, to Andrejovi ide
taky operacny system Andreid 1.1
cele obvinenie bolo nezmysel, a tak sa aj skoncilo
ak sa prestane zivit iluzia, ze napriklad zivnostnik, ktory si plati zivnost z minimalky, kde su zdravotne odvody vo vyske 64 eur mesacne, ma zenu doma a dve deti, ktore plati stat, moze dostat za tieto peniaze zdravotnu starostlivost ako vo Svajciarsku - a este ze je mozne znizit odvody, tak sa mozno pohneme dalej
co ma byt chore?
je to len prosta rovnica, ci sa vyplati davat dotacie, ci ked takuto dotaciu das, aky prospech to prinesie
taketo talibanske "pre ziveho boha...atd" je chore, nie stimuly
na zaklade zivotnych skusenosti
kolko sa pindalo na modry most Apollo, ze to bude len vnutromestsky most, a doprave ako takej prilis nepomoze, dnes bez neho by Pristavny uz davno skolaboval
Odporúčame