neviem si predstavit, ze ho sudca da do vazby, to by musel mat vysetrovatel nieco, o com sa zatial nehovorilo
ak sa boja, ze by odisiel za hranice, moze odovzdat pas
ak by ho chceli monitorovat, moze dostat naramok
toto prilis zavana politikou, aj ked kvoli farmarom, to je blbost
stale tu zostava zmenka uznanana prvostupnovym sudom, byt v base za falsovanie, a zaroven mat hoci nepravoplatny rozsudok o zmenke, jednoducho nejde prilis dohromady


