ja s vymasirovanym mozgom sa pozriem do penazenky a uvidim tam dvacku navyse
ty s nevymasirovanym mozgom sa budes rozculovat, ze ti stat menej ukradol
kazdy ako sa mu paci :-)
ja s vymasirovanym mozgom sa pozriem do penazenky a uvidim tam dvacku navyse
ty s nevymasirovanym mozgom sa budes rozculovat, ze ti stat menej ukradol
kazdy ako sa mu paci :-)
no, to uz vytahujes tazky kaliber, lebo ked skrtnes armadu, zrazu sa objavi kopka penazi :-)
ale berme to realisticky, ak vyjeme s vlkmi (NATO), nuz tak budeme musiet armade este podstatne pridat, nieto ubrat
nazor o nakladoch za hranicami nemam zo statistik, ale z realneho zivota a mozem povedat, ze mnohi Slovaci maju lepsi zivot ako bezni Nemci, ale pindanie na svoju krajinu je taky oblubeny slovensky sport
ups, namiesto danovy bonus treba dat pridavok na deti :-)
danovy bonus je samostatna kapitoila, nedostavaju ho vsetci
nie, nemusis
slovo diskriminacia je v tomto pripade nepatricna
a vies aky je rozdiel v nakladoch rodiny na SK a AT, to nie je len o pridavkoch?
ak je pri 300-tisic detoch a 21eurovom zvyseni bonusu narok na statny rozpocet 80 milionov rocne, kolko by bol tvoj 30 eurovy narast pre vsettky deti, podotykam, danovy bonus sa berie az do skoncenia vysokej skoly II. stupna, ked len deti 0-14 bolo cca 830-tisic?
netreba zavidiet detom do sest rokov
co sa tyka deti nad sedem rokov, budu v grupe, ktora dostane obedy zadarmo
danovy bonus pre deti nad sedem rokov je dalsi vypadok zo statneho rozpoctu, ktory sa asi tazko da financovat znizenim dani a odvodov
toto su dalsie rozpravky starej matere
v roku 2010 - 2011 nam mohol Matovic ukazat, ze tri miliardy eur rocne, ktore sa podla neho maju kazdorocne uklradnut, sa mozu objavit v SR
a objavilo sa co?
t..t makovy
ono sa to velmi rychlo ukaze, ked sa konecne dostane k moci vlada Slusneho Slovenska, ze tieto virtualne peniaze su tam, kde su aj teraz - v lufte
este raz - znizenim odvodov nezvysis kvalitu zdravotnictva, znizenim dane z prijmu nezvysis kvalitu zivota v obciach, a to ani politicki eskamoteri, ktori uz roky nevladli, len rozdavali rozumy
je to dane tym, ze platy a tym aj odvody su nizke a vnutorny dlh, ktory zostal, je nesmierne vysoky
a neurobia to ani politicki eskamoteri, ktori v 2012 hodili moc na ulicu, kde ju Fico velmi rad zdvihol
zvysok V4 nas ekonomicke nepredbieha, o com svedcia ekonomicke data, nie rozpravky
pan z blogu je len dalsi rozpravkar, ktory kaze vieru, ze znizenim dani a odvodov sa bud mat ludia lespie, s lepsim zdravotnictvom, sluzbami a socialnymi zakonmi
t...t makovy
precital, co mu napisali,
ked nevstupi do politiky, su to len bla, bla bla
a ked vstupi, tak v prvy den vyriesi vrazdu Kuciaka, na druhy den zreformuje policiu, treti den zvysi dochodky, stvrty den vrati zubarovi jeho pozemok - a na piaty az siedmy moze odpocivat
je zjavne, ze progresivne slovensko a spolu sa musia spojit, aby vznikla klonovana SaS s ludskou tvarou - len ci im to ten Kiska nebude kazit
ti su zaostali... ustavny sud
u nas o tom, kto moze vysetrovat, rozhoduje ulica
veru tak - nakoniec sa ukaze byt zivotaschopne to, co sme ako riesenie predstavili pocas nasho predsednictva...
preco by tu preboha mal byt Detroit?
Kia, PSA nezavisia od americkeho trhu, jaguar tiez bude vyrabat pre ine destinacie a Volkswagen stale 4/5 aut vyvaza inam nez do USA - nevraviac o tom, ze kapacity v CR ma VW naplnene na prasknutie a keby sa mu tu jeho roboty zahalali, tak sem moze supnut inu vyrobu
no skutocne, krajiny BRICS su vzorom prosperity :-D
100 mld dolarov obratu je z globalneho hladiska smiesna suma
realita je taka, ze rusko je velmoc a ked to bude v jeho zaujme, hodi cez palubu kazdeho, priatel-nepriatel
mimochodom, tento clanok ma daleko od kydania, len zobrazuje realitu
bud jak bud, clo na auta nas zrejme caka a neminie, fakt som zvedavy, ako moze zareagovat na americkom trhu napriklad Volkswagen - ta jeho americka misia po pokutach musi byt uz teraz poriadne stratova
je tam macron, ved je aj v popiske fotky
a ake zazraky sa mali najst v materialoch z tendrov? akoze tam niekde bolo - toto je podvodna ponuka, po pouziti skartovat? :-)
ach, tie iluzie....
Odporúčame