no, ono je to tam asi preto, aby sa ludia naucili zipsovat
isiel som tadial dnes a mnohi to aleze voooobec nevedia
no, ono je to tam asi preto, aby sa ludia naucili zipsovat
isiel som tadial dnes a mnohi to aleze voooobec nevedia
mohla byt, lebo to nebol trestny cin
keby to nestiahla prokuratura, poslal by ich s tym do ... sudca
odkedy si zabezpecil pôdu pod Tatrami je to piľní poľní aj domajší hospodár
Ak by malo slovenske reprezentacne muzstvo vidiet co najviac vychodniarov, tak by museli hrat v Bratislave :-)
zasiahla vyššia moc...
Nemenovaný svah v nemenovanej lyžníckej krajine...
- Drahá, stala sa strašná vec, musím na Hrad
- Andrej, musíš na svah. Marš!
- Keď myslíš, zlato.
... a miestny majster v skoku do reci onemel, a z "kritickej" TV relacie sa stala reklama na ticho a hlava statu nam sirila konspiracie...
pekna nedela to bola :-)
aby pochopil aj fanklub pana Kisku, aky je moralny odkaz pana prezidenta, ktory rad hovori o mafianskom state
"mne nevadi, ze pana doktora mafianskym sposobom pripravili o pozemok, ked ja z toho mozem profitovat"
tak veru, slusne Slovensko
nie, nemusis - obcan Kiska by to mohol vyriesit za minutu
rozrecnil sa nam o tom, ako to stat zase pokazil, predtym recnil o mafii, ktora berie ludom na vychode pozemky a nema problem takyto pozemok za bagatel uzivat bez vycietiek svedomia
to nie je len o prave, to je o moralke
no jo, slusne Slovensko
aku pravdu ma v tomto spore obcan Kiska a o co bojuje?
aha, o politiku, nie o princip
to si mohol povedat hned
obcan Andrej Kiska by tuto situaciu mohol vyriesit velmi jednoducho - keby chcel
a jeho realna strata by bola 1800 eur...
toho cloveka je v politike skoda :-D
mali by ist za svatca, ci skor svaticu - prvou damou uz je, tak matku Terezu by zvladol
povinnost ano, ak su vzadu pasy, tak aj tam, ale to je na panovi politikovi, ci sa priputa
inak, aj v autobuse by mali byt ludia priputani - a kolko ich je?
uz aby kiska zalozil tu stranu, lebo zatial skutek utek, a slunickari by mali koho volit
a Fico sa moze z opozicie dobre pobavit so superzlepencom
a tie tribunaly, ake: vzor Stalin, ci 50. roky?
mame predcasnu ejakullaciu, predcasny porod, predcasny dochodok - ani jedno nie je bohvieco
preco by predcasne volby mali byt vynimkou? :-)
zvysok sveta sa na tvoj stihomam vybodne
ked by nieco podobne napisali o nas, tak by sa zaktivizovalo nase velvyslanectvo a ruske aj americke by to malo na haku
Odporúčame