presne tak, toto je to podstatne :-)
termostat a kamera za to urcite nemozu
presne tak, toto je to podstatne :-)
termostat a kamera za to urcite nemozu
zapojte trochu zdravy sedliacky rozum, pri Suilikovi to treba
ak dnesny socialny system speje ku Grecku, co myslite, chce Sulik ludom pridat alebo im v konecnom dosledku zobrat?
tvrda realita je taka, ze keby sme si teraz mali socialisticke hospodarstvo, a vsade na okoli by zuril kapitalizmus, boli by sme niekde ako Ukrajina - mozno est enizsie
ak sa svet zmenil - a to sa podstatne zmenil - je zbytocne nostalgicky vyplakavat za scializmom
tak, tak
HZDS iniciovalo referendum o zakaze privatizacie strategickych podnikov, ktore vsak pre 44 % ucast bolo neplatne
:-D
ono narabanie s faktami najovi nikdy moc neslo
Daniela, zdvihni zadok, nasad, vypestuj, predaj
- a prinut Slovakov, aby si kupovali drahsie slovenske a nie lacnejsie zahranicne
ale ono to tak trochu je, moc dnes lezi na ulici, ale nie je toho, kto by ju zdvihol
a ked uz chce mlada generacia zmenu, tak by to mala chciet urobit sama, napriek tej zmesi naivity, hluposti a nevedomosti, ktoru detsky spevacky zbor teraz prezentuje - ich generacia bude coskoro musiet viest krajinu, ci sa to niekomu paci alebo nie
dnesna opozicia nie je riesenie, len dalsi problem
no a starsia generacia, ktora tiez beha bezprizorne po namestiach, ta je v r...i, pretoze na ziadnej zmene "nezarobia", rozhodne nie na tej od Sulika, a ich zivoty a ich frustracie budu rovnake ako predtym, len opat stratia iluzie, pricom za tie roky "revolucii" na Slocvensku sa uz mohli poucit
vsetci s tou sebestacnostou...
v obili sme sebestacni, vo vajickach sme sebestacni, napriklad aj v takom cukre same sebestacni - a co mas z toho, si spokojnejsi, mas to lacnejsie, nasi polnohospodari su happy?
halo, tento svet je globalizovany a keby sme chceli byt vo vsetkom sebestacni, tak na to nemame ani peniaze, ani ludi
miliardy rocne posielaju napriklad dva druhy firiem
- prva, ktora tu zainvestovala, doniesla svoje napady, trhy, dala ludom pracu - ta, keby tu nebola, tak by neboli ani tie spominane miliardy, a mali by sme holu r...
- druha, ktora bola domacou zlatou nosnicou (ako naprikla SPP) a slusni ju "vyhodne" predali do tramtarie
a z toho medzi nimi by bolo sotva na tie milodary
v pripade sulika v tom case islo o podozrenie, ze ako statutar firmy mal moznost zistit, ake ponuky dali ostatni a tak prihrat pozemocek "svojim", pretoze kto vie ceny inych, vie co ponuknut
samozrejme pozemocek nam nakynul a nasobne lespie sa predal
to, ze si pridelil odmeny este skor, nez mu ich odklepli, to je uz len taka ceresnicka na torte :-)
to bude vazna otazka - ekonomicka, socialna, ekologicka danova a cojaviem este aka, ale este to zopar rokov potrva - ani neviem ci podotknut chvalabohu alebo bohuzial :-)
ale to nie je ziadna novinka, to sa medzi ekonomami pretriasa roky
Sulikov odvodovy bonus je na niecom podobnom postaveny, ale rozhodne nie na 500-eurach, ale na urovni zakladnej socialnej davky
ale strom-penaznik existuje len v niekoho predstavach, aj to, ze roboti budu makat a ludia sa budu vyvalovat, je zatial len zbozne zelanie
a nebolo by to dobre - co dokazu niektori ludia urobit, ked nemaju co robit, to by malo byt varovanim
to je tym, ze na tlacovku neprisli ziadni skutocni novinari :-)
siritelia hoaxov a fake news si aj tak napisu svoje, takze k tomu ho nepotrebuju
aspon niekto medzi republikanmi ma zmysel pre humor :-)
inak, co je to takmer 20 kongresmanov? .-D
daj priklad starej petrzalskej bytovky, povedzme 70 m2, ktora stala v roku 2014 126-tisic eur :-)
ked nebudem mat nic, a za to nic zaplatim 0 eur, nebude sa to zdat Igimu ako prilis nizka cena?
iste, toto vsetko je potrebne zohladnit, ale ak si zoberieme absolutnu sumu na hlavu, tak vidime, ze sa nemozeme porovnavat, noo povedzmet so svajciarskom, nech ideme este do ciar meciarovho Maleho Svajcisrska :-) - len svajciar cez system franšíz a vysokej spoluucasti to zdravotnictvo dotuje tak, ze tu by ludia kolabovali - alebo nechodili k lekarovi, alebo mali lasicove svajciasrke dochodky
malo penazi v zdravotnictve, to je alfa a omega
najlepsie je znizit odvody, to tych penazi urcite pribudne :-D
Odporúčame