Haulík: Nech si opozícia vyskúša referendum
a preco by som sa im posmieval? zelam vela stastia, ale system nezmenia tym, ze pre Sulika s Matovicom vybavia predcasne volby
teza, ze je vsetko skorumpovane a protekcionarskje je jedna velka nafuknuta bublina, ktoru zivi jedna neuspesna partia, ktora sa uz citila byt vo vlade uz zoparkrat (a chvilu aj bola) a ked by sa zetony vymenili, tak by deziluzia mnohych ludi len pokracovala
alebo povedzme si to inak - staci, ked sa vymeni garnitura, aby Matovic nasiel tie tri miliardy eur, o ktorych hovori, ze sa kazdorocne ukradnu - cize hned mozeme mat nie vyrovnany rozpocet, ale prebytkovy o tri miliardy
ked bol matovic blizko vlady, tak si akurat stihol vybavit pardon na danove penale, tak teraz by si uz mohol najst viac casu a najst aj tie miliardy - 2010/2011 ich nenasiel...