a ty si co zac, panacik? :-)
Richard uz raz minul zbytocne peniaze na kampan svojej strany v podobe referenda, ktore vyvolal, takze to treba brat ako prejav rozpoctovej zodpovednosti menovaneho
platbe za istice sa nakoniec nevyhnes a fotovolticke elektrarne naplnaju nase environmentalne medzinarodne zavazky, v inych statoch to zaplatis cez ekologicku dan
uf, uz by bolo nacase, aby mal igi nejaku zodpovednost za nieco...
hovorime o konkretnych poaptreniach alebo o sluboch? lebo ak sa to tyka konkretnych hmatatelnych opatreni, tak sa o rojceni tazko da hovorit
cize lepsie pre ludi bude ked dostanu asocialne balicky? :-)
koalicia, a tym aj vlada, je zavisla od toho, kolko ma zetonov v parlamente a ci tieto zetony hlasuju za vladne zakony
koalicnu radu - aj predtym, aj teraz - tvoria politicke strany, ktore stelesnuju koaliciu a predsedovia tychto stran, takze odtrhnut vladu od koalicie a parlamentu je nezmysel
nakoniec, mame tu hlavneho opozicnika, ktory si vyseda na lukrativnejsom poste v europarlamente a ovbplyvnuje aj dianie v Narodnej rade SR
to je jednoduche, Markiza chcela mat exkluziv prieskum, tak si ho objednala
netreba v tom hladat konspiracie
proti Ficovi sa roky vedie jednostranna kampan, je to jediny vyznamny politik, ktoreho media odstrelovali aj ked bol v opozicii, aj ked vladol, u mnohych je to osobna nenavist, ktoru, samozrejme Fico vyvolava aj sam konfrontaciami s mediami - a kto je s Ficom, ten si uzije to iste, vid ataky na Belu Bugara
typicka bola vcerajsia tlacovka Igora M., ktory besnel na podiu, lial na koalicu kyble spiny, urazal kazdeho s inym nazorom, maval papierom s nic nehovoriacim grafom, kolko eurofondov este pretecie cez ministerstva a novinarska otazka znela, co hovori na to, ze Danko na neho vyskocil pocas TB, kde ohlasili pokracovanie koalicie
nahodou som zabludil na debatu k tomuto clanku, a vidim, ze sa tu porovnavaju pindiky :-D (damy prepacia)
vazeni, aspon v kozmickych vyskumoch by sme mali drzat palce hociktorej krajine, nepolarizovat to na Rusku/USA, lebo my na Mars neletime, my len fandime :-)
rozklad politickej sceny sa u nas zacal s prichodom Igora M. - nie je to len fenomen Slovenska, aby sme sa zase necitili byt niecim vynimocni, rozmaha sa to vsade, ale u nas prave on rozbehol destrukcne procesy vo velkom style, vo velkom pracuje so lzou a demagogiou, dalo by sa povedat spravodajskym sposobom
z destrukcie nic pozitivne nevznikne, naopak, otvara dvere este horsim javom, stranam, hnutiam ci jednotlivcom
ak sa nedokaze opozicia dostat k moci ustavnym sposobom, tak sa o to pokusa neustavnym - to je majdanizacia, ale ani z majdanu toho vela pozitivneho nevzniklo
rozdelovanie ludi na slusnych a neslusnych, to tu uz bolo, slusni ludia sa nedelia podla podpory stran a ked si clovek precita mnohe prispevky ludi, ktori sa oznacuju za slusnych, tak ho az strasie
spolocnost je nakazena v takej miere, ako je informovana - a je informovana roky propagandou medii systemom "lebofico"
ak sa po (snad) riadnych volbach zmenia garnitury, potom sa ukaze, ake hluposti sme pocuvali
prijalo sa riesenie v sulade so zakonmi a ustavou
punktum
ak si ulica ziada zmenu vlady podla prieskumov, tak preco by novinari nemohli skladat vladu z preferencii?
socializmus nemal s korupciou ziadny problem? ha-ha
len sa to vtedy volalo "rozkradanie majetku v socialistickom vlastnictve"
no, keby sme z BA vyexpedovali vsetky vyhodnare, ktori sa hraju na bratislavsku elitu, tak to tam mate preplnene
ale taku podlost vam urobit nemozeme :-)
ako exponat pre vystavu 1939-45?
kral bulharskych konstatnt, Igor M. :-)
svojho casu mal bilboard, kde uviedol, ze Smer kazdy rok ukradne tri miliardy eur - dobre, takze 150 milionov odratame, lebo tie si vzala talianska mafia
takze, ked sa dostane k moci koalicia slusnych ludi zo slusnych namesti, tak by sme mali mat v prvom roku vladnutia prebytkovy rozpocet 2 miliardy 850 milionov eur
alebo zeby nie? :-)
ucast Mostu vo vlade bola velmi uzitocna, pretoze ukazala, ze je mozne dobre vladnut aj v lavicovo-pravicovo a opozicno-koalicnom mode a dalsou uzitocnou lekciou bolo to, ako sa Bela and spol. stali pred svojich volakedajsich "kamaradov" personou non grata, a zazil si na vlastnej kozi, kolko nezmyslov sa da vymysliet a naklamat - a ked bude v budcom parlamente, kde bez neho pravdepodobne superzlepenec vladu nezlozi, tak si aspon bude dobre pamatat, kto bol co zac
a to je slusny vysledok pre rozne slusne slovenska
ak sa neda rekonstruovat vlada - a ta sa neda tak, aby neboli besne namestia - tak to Bela vyhodnotil tak, ze su lepsie predcasne volby
je to loigicke rozhodnutie, ale ako to dopadne po volbach - to je vo hviezdach
teraz uz kazde vystupenie kazdeho politika treba brat ako pripravu na volby
cast veci je pravdivych, cast vymyslenych, cast nedokazatelnych, cast nemoralnych, ale nie nezakonnych
postupne sa ukaze, co z toho je co
ale popravovat niekoho na namestiach, nastastie uz teraz len symbolicky, nie ako v 50. rokoch, je este KOMUNISTICKEJSIE
Odporúčame