a maju, vase blahorodie, nastudovane, aku imunitu ma poslanec a za co?
Pomocka: vid zmeny ustavy 6 rokov dozadu
a maju, vase blahorodie, nastudovane, aku imunitu ma poslanec a za co?
Pomocka: vid zmeny ustavy 6 rokov dozadu
Pravde trochu krivdis, ta ma este na veci triezvy pohlad
zavitaj na media vlastnene Pentou, tam je prud cirej propagandy a mnozstva konspirativnych teorii - v tomto obdobi tam vyskyt konspiracnych teorii na centimeter stvorcovy prekonal aj tradicne konspirativne media :-)
reakcia sefa ludovcov je jednoducho neprijatelna a ludia by sa mali pytat europoslancov, ktorym neprekaza taketo zasahovanie, co tam vlastne robia a co budu robit vtedy, ked ibude Slovensko kadrovat niekto, kto na to nema opravnenie
ano, treba zverejnit mena poslancov a ich politicku prislusnost. Ved na Slovensku vsetci vieme, kto sa chce predrat k moci a komu vyhovuje taketo zasahovanie, ktore nema oporu v nicom, ani v ustave, ani v zakonoch, ani medzinarodnych zmluvach
kristepane, stoik je este vacsi ... ako si clovek myslel :-D
a kde ti zostali peniaze, ktore Francuzi a Nemci dostali od EPH, ked im predavali podiel?
a to este nehovorime o zakazkach, ktore dostavali pocas tejto doby priamo francuzske a nemecke firmy, napojene na akcionarov
ty dividenda :-D
Sulik by pri takejto sume uz skolaboval...
Ficove opatrenie bolo ekologicke a socialne, to su dve slova, ktore Richard nepozna
cierne knihy sa pisali uz po Meciarovi a vysledok bol nula
ak vsak bude teraz vysledok nula, tak obavam sa, ze sa uvoilni priestor púre sily, ktore si nerobia starosti s nejakym demokratickym systemom
ides na to systemom, kto nie je za nas, je proti nam
ja nie som binarny kod, aby som myslel len ano/nie
to su zatial len rozpravky - az sa situacia otoci a bude to v inych rukach, co moze byt coskoro, tak nech sa vysetruje do aleluja - ale ked sa to nepreukaze, tak ti, ktori niekoho ohovorili, by mali za to niest zodpovednost
alebo nie? je to jedno? je mozne obss..at cloveka a tvarit sa, ze je to normalne?
beries to prilis osobne - minister ma vykonavat svoju funkciu a Kalinak ju vykonava
rovnako nemusi milovat ani pana Kisku a ma co k nemu kriticky povedat, ale tiez ho neberiem v kategorii vadi/nevadi
ked bude v nejakej funkcii Igor Matovic, ktoreho povazujem za... radsej nenapisem co, budem posudzovat jeho robotu
vsetko ostatne je len otazka propagandy, a co nie je propaganda, to ma vyriesit represivna trojica - policia - prokuratura - sud
nerozmyslam v kategoriach ano/nie - minister je minister
kedze nemozem povedat, ze mi vadi, tak mi asi nevadi
aj Janosika sme si obesili sami, nevesali ho v Pesti
takze ak pan minister porusoval zakony, mal by dostat zasluzeny trest - a ten ho skor ci neskor dostihne
ak ho vsak niekto ohovoril, mal by dostat zasluzeny trest on
vsetko ostatne je politika
dovtedy bude pre mna legitimnym ministrom vnutra, takisto ako bude pre mna legitimnym ministrom vnutra kazdy, kto nastupi po nom, aj keby sa mi nepacil
domnievam sa, ze ustava a zakony Slovenskej republiky su dostatocne jasne
o sefovi ludovcov v EP sa tam nic nehovori
oh, jemu zabudli povedat, ze tu uz nie je protektorat Bohmen und Mahren?
preco sa vzdy musi najst uzitocny id..ot, ktory prilieva olej do ohna vo veci, o ktorej pee-eer-deee vie?
opozicia s Kiskom vyhecovala situaciu do absurdna, ale obavam sa, ze si neuvedomuju, co uvolnili a ze sa im to moze velmi rychlo vymknut z ruk
potom to, doparoma, mame my eurohujeri tazke, vysvetlovat, ze pre Slovensko je EU potrebna a dolezita
a jedenast rokov sme polovicu dividend odovzdavali zahranicnym spoluvlastnikom, ktory nedoniesli ani know hpw, ani nevystavali plynovod, ani nemali na svedomi vyhodnu transportnu polohu Slovenska a este si zadavali zakazky a konzultacne sluzby do zahranicia
zisky SPP distribucie zase naplnali slovenski odberatelia
a ked sa zbalili, odniesli si tolko, co priniesli
skvely deal - pre Francuzov a Nemcov
na namestiach sa zislo hlavne vela ludi, ktori ziju v iluziach, ze vymenaou politickej garnitury sa zbavia svojich zivotnych frustracii, nech su akekolvek
raz sa vladna garnitura vymeni, a mozno aj skoro, a vacsina tych istch ludi po chvili euforie rychlo zistia, ze frustracie zostavaju, aj ked sa politici menia
potom bude nova garnitura konfrontovana s nadejami, ktore vzbudila, a to potom moze dopadnut zle, lebo ak po vymene zostane blba nalada, k slovu sa dostanu politici, ktorych meno sa nevyslovuje - a tym bude katastrofa dokonana
existuje aj malinka nadej, ze na cele statu budu svati a este svatejsi - ale aj ti sa daju "zotat" cez fake news - a bohuzial, siritelom fake news a hoaxov nie su len media alternativne, ale hlavne tie tradicne, s tlacovinami Penty na cele
a len tak mimchodom - Ficove konto na Belize je len fiktivne, kym sa nedokaze opak, ale ze len spackanou privatizaciou napriklad SPP prislo Slovensko o stamiliony eur, je fakt
a ludovy humor pokracuje :-)
Ke kostkám se také přihlásila jistá žena, která zavolala na záznamník rozhlasové Zelené vlny. Nechala tam vzkaz, že si kostky shromažďovala, protože je chtěla použít na vlastní zahrádce.
ked cvuvne Most, tak aj pre Fica by boli lepsie volby - a uz teraz sa zacina volebna kampan
otazka je, kolko deziluzie zaziju dnesni namestnici (ludia na namesti), ked sa vymeni vlada za superzlepenec, alebo ked uz volby nevyjdu podla ich predstav
drzat Kalinaka do poslednej chvile je pre Fica vyhodne, aby mal co ponuknut na vymenu - uz viacero komentatorov podtklo - s cim suhlasim - ze keby tam nemal Kalinaka ako hromozvod, utocili by uz priamo na Fica
a co sa tyka dlazobnych koniec, to je najkomickejsia situacia z celeho dnesneho dna
- v denniku N sa prihlasil umelec, ze si dlazobne kocky tam odlozil, lebo ich chcel vyuzit a bolo mu luto, ze ich mesto vyhadzuje
- v televizii (myslimze to bola RTVS) sa prihlasila ucitelka, ktora tam chodi vencit psa, ze si tam dlazobne kocky odlozila, lebo jej bolo luto, ze mesto kocky vyhadtuje
novy slovensky narodny sport je odkladat si kocky k uradu vlady :-D :-D
a este jedna poznamka, kocky pri urade vlady nie su problem, ked je pokojna situacia. ked sa vsak stretava pred uradom vlady hulakajuci dav, tak je nebezpecny kazdy kamen
to je uz na justicii
ked Matovica sud oslobodil z ohovarania, ked si vymyslel, ze ma Fico ucet na Belize, tak chvalil justiciu ako nieco co zostalo nezavisle a neskorumpovane :-)
Stefanov? Janušek? napriklad
ale inak trestny cin treba dokazat - to je zaklad pravneho statu
Odporúčame