nuz, ked si mladi mysleli, ze pravda a laska zvitezi nad lzi a nenavisti...
a ze to spravia Japonci SAMO a SATO
nuz, ked si mladi mysleli, ze pravda a laska zvitezi nad lzi a nenavisti...
a ze to spravia Japonci SAMO a SATO
kazdy chce slusne slovensko, len si ho kazdy predstavuje inak a slusne slovensko sa nevytvara na uliciach
ale zaklad je, ze za zlodejiny ma byt trest, ale v pravnom state je potrebne to dokazat a nie vytvorit obludny retazec polopravda a hoaxov a totalne zerodovat politicku scenu a otvorit dvere extremom
protesty utichaju vtedy, ked emocie vyprchaju a najvyssou emociou bola v tomto pripade vrazda (a nie, nie je to vsade tak, ze protesty utichaju) a ked su vedene politicky naivnym sposobom
v tomto pripade esteze naivnym sposobom, lebo by inak by namestie bolo len uzitocnym i...tom pre opozicne strany, ktori maju na cele politikov rovnako "neslusnych" ako ti, ktori vladnu
uz im to povedal kdekto - chodte do volieb - a ja sa tomu priklanam - ked chcete niece menit, vystavte sa regulernej politickej sutazi - a to plati pre deti aj dospelych
paradoxne, je tp prave Jaroslav Spisiak, ktory menovanie Gaspara policajnym prezidentom ocenil a povazoval ho vtedy za najlepsieho kandidata
naopak, z celej tejto krizy je vidiet politicku naivitu celych tychto protestov, ktore sa v priamom prenose pomaly roztapaju - z preriedeneho namestia sice iluzionisti mozu vytvorit styridsattisicovy dav, ale tlak ulice ustava a rozplyva sa
uz sa nehovori o predcasnych volbach, ktore si tri opozicne strany dali na september, uz sa len bojuje o to, ci sa nejaka figurka odvola
Fico pustil len to, co musel, keby to urobil skor, tak by sa tlak ulice stupnoval, aj Gaspar je dnes uz len hromozvodom, na ktory sa sustreduju blesky. Kazdemu so zdravym rozumom je jasne, ze Gaspara napokon odvolaju a nezalezi na tom, ci je dobry policajt alebo nie, ale cim neskor to urobia, tym mensia sanca, ze sa budu poziadavky stupnovat a mat iny ciel
a medzitym nam deticky placu, ze im niekto kradne Za slusne Slovensko, ako keby im slusnost a Slovensko patrili, dokonca idu zvazovat pravne kroky (sic!) - vitajte v realnom svete
vysledok je pre sucasnu opoziciu fiasko, akurat reinkarnovali Mariana K.
zjednotenie? iba ak v proteste
absolutnym lakmusovym papierikom bude (ak bude kandidovat isty Marian K.), či sa Marian K. dostane do druheho kola
ak ano, tak sa aspon dozvieme, komu Andrej K. a plne namestia pomohli
pozrite sa, ja si nerobim iluzie o rusoch a ich metodach, ci o metodach inych velkych krajin - su to velmoci a maju velmocenske zaujmy - teorie, kto to urobil alebo neurobil su len spekulacie, a v tomto momente je to v podstate jedno
ibaze, ako sa to vyvija, tak zapadny svet (a my tiez, lebo sme jeho sucastou), zacina vyzerat ako partia trubiek
esteze mame lajcaka, ktory si aj z V4 dokazal ako jediny zachovat chladnu hlavu, takze sme trochu mensie trubky - aj ked jedna truba sa najde aj v tomto clanku
ak je hybridna vojna suboj emocii, tak rusi zatial vedu 1:0
je to obrovska stavba, takze to, ze sa meska, nebyva nic nezvycajne - ale postupne sa to hybe dopredu
je v zaujme koncesionara, aby sa poponahlal, lebo prvu splatku dostane az ked to postavi,
upresnujem slova nie je pravda - lepsie povedane v zmysle, ze ani oni tiez nie su nekontrolovatelni, ale tieto udaje mozu skontrolovat organy na to prislusne a samozrejme bez zverejnovania
to nie je pravda - vid zakon o preukazovani povodu majetku
paradoxne, hlavnym dodavatelom a garantom stavebnych prac je rakusky Porr :-)
doslaka - a stihneme este vypovedat nejakych diplomatov, ako pozaduje pan prezident s pani tienovou?
presne tak, moze dostat nanajvys socialne davky, ale nie starobny dochodok
ani stokrat opakovana loz sa nestane pravdou
- kto nepracova/nedovadzal dochodkove poistenie aspon 15 rokov nedostane ZIADNY starobny dochodok
ale ja ti predsa nejdem brat iluzie o cistom Spirkovi a spinavom Kalinakovi, ty sa budes musiet s tym vyrovnat, ked sa to v konecnom dosledku vypari ako dym
vyhodili do vzduchu niekde kolaje, aby sabotovali uspechy narodneho hospodarstva? :-)
vysetrovali to, co im posunula prokuratura, takze si prilis nemohli vyberat a tam obvinenia nespadli z neba - nakoniec mat sfalsovany podpis pod zapisnicou na prokurature je donebavolajuca nehoraznost - pan prokurator je csentes v modernejsej verzii
ak tam zostane ta sabotaz, tak to moze rovno skoncit v kosi - co aj skonci
podstatne v celom vystupeni aj tak bolo to, ze pan prokurator sa predstavil a ponukol svoje sluzby novym panom, nic viac, nic menej
myslim, ze cochvila uvidime vysledky podania pana superprofesionalneho prokuratora :-)
ale ak sa nepotvrdia, mal by sa zodpovedat za krive obvinenie, v plnej miere, pretoze obvinit niekoho z cinov, ktore znamenaju dlhorocne tazke zalare a nemat to podlozene, si vyzaduje adekvatnu odpoved
pouzit paragrafy o sabotazi nie je na disciplinarne konanie, ale na psychiatricke vysetrenie, takze moznoze to posunie prislusnemu panovi doktorovi
a peklo uz vypuklo, ako slubili pan Sulik na zhromazdeni tesne po volbach, ked ani terazky sa nestal premierom
chvalabohu, ze sa nasiel niekto, kto bol schopny investovat do narodneho stadiona, lebo boli tu politici, ktori chceli hlavne vsetko "narodne" popredat - Narodne divadlo (pan Miklos), budovu Slovenskeho rozhlasu (pani Zemkova)...
Odporúčame