max, to by musela byt zavreta tri stvrtina internetu za prispevky v debatach - alebo aspon vypocuta
max, to by musela byt zavreta tri stvrtina internetu za prispevky v debatach - alebo aspon vypocuta
ktorou koaliciou?
tou, ktora si s nim vymiena informacie cez termostat?
ale no tak, hned porovnavat dobreho anjel so zlym providentom
slušný kapelník Slušného Slovenska si len slušne zarobil na slušných úrokoch a poplatkoch - takže to má zaslušené
bude mat odsluzenych 25 rokov a generalsku vysluhovu penziu
a o dva roky pokojne moze byt hoci na kandidatke politickej strany...
a konspiracne media ako aktuality, smer a N si mozu vymyslat nove scenare
kazdy z tychto mladeznikov si musi prezit svoju euforiu z pocitu, ze ovplyvnuje veci verejne ako aj deziluziu, ze posluzil ako uzitocny i,,,t
tak vela stastia :-)
#budevamtojedno
vcera cca 200 kotletovcov vyjadrili nespokojnost so sudnym rozhodnutim o panovi poslancovi M.
nemali by prokurator a sudca opustit svoje posty?
..a co zostalo po jeho predchodcovi, Cattanim, Spisiakovi?
ano, policajny prezident je najvyssi policajny uradnik, ale ty asi cakas spasitela, no ti sa minuli
to nikto nepovedal - a nikto nie je nenahraditelny
ale na jeho mieste by som tiez neodchadzal, ked si za svojou robotou stoji - maju plne kompetencie ho odvolat.
svata prostoto :-)
uz len preto by si Slovensko "zasluzilo" vladu sulika s matovicom, aby definitivne vyliecilo z iluzii..
mozno sa to od dva roky konecne sulejmanovi podari, a nezmysly, polopravdy, demagogie z dnesnej ulice a od niektorych politikov sa definitivne vyparia ako bublina
len koho potom budes volit, proti komu bude hulakat slusne Slovensko?
odbornika - profesionala chce odvolavat detsky spevacky zbor v sucinnosti s tvorivym ludovoumeleckym suborom miestnych divadiel :-)
funny :-)
vazeni, najma ti, ktori volate po vlade odbornikov...
mate odbornika ako sefa policajneho zboru - nepaci sa vam
mali ste odbornika na krizovy manazment - toho ste vyhnali, co sa bude nervacit
jediny babkoherec, ktory tu je, je isty Igor M. - a bude mat cez polopravdy, demagogiu a lzi v hrsti kazdeho, aj najlepsieho spojenca . Uz sa mu podarilo rozvratit politicku scenu a bude v tom pokracovat hlava, nehlava, koalicia, nekoalicia. Kolkokrat sa ukazalo, ze trieska hluposti, intriguje a konspiruje - v stredoveku by ho davno vyzvali na suboj s kordom a bolo by vymalovane - to sa dnes uz nenosi a tak psychopaticky element, zbran hromadneho nicenia tzv. matovičok, bude rozsievat skazu okolo seba
az kym mu niekto neda do ruk zodpovednost za nieco, kde bude musiet pracovat rukami, nie ustami
pre SVK sa to sice moze skoncit malou katastrofou, ale to bude definitivny ocistny proces
asi si tym treba prejst
nuz, v diskusii na SME clovek pochopi, ako mohli mnohi ludia nadsene aplaudovat v patdesiatych rokoch vesaniu nepriatelov statu
tam neexistuje debata, len jeden nazor :-)
šach
alebo taky maly stredny prst ukazany niektorym ludom
paci sa mi ten clovek :-)
tak zase, je to vtipne, to treba ocenit :-)
az nam Igor M. spat dotiahne do vlady Pala Cs. ako sa o to uz dlho snazi, atmosfera moze trochu zhustnut, kedysi to byvalo ostrejsie
popisali vela papiera, ale mali zacat s tym, aby pochopili, co naozaj znamena sloboda a solidarita
ale to by sme od sociopata na cele chceli asi prilis vela
legitimnym a vzhladom na cas, ktory je, aj rozumnym krokom je pripravit sa na riadne volby a predlozit doveryhodnym program a ludi
riadenie ulicou je ten najhorsi mozny sposob, to nas ucia dejiny
tato vlada v takejto atmosfere bude len kurit a svietit, aj to len velmi opatrne
vypocul som si ten rozhovor a cloveka az zamrazi, ako nekompetentne vystupoval pan Sibyla, ktory ma ambiciu vydavat sudy o policii
neznaly clovek si bude znasat dosledky svojej neznalosti, nic menej, nic viac :-)
jaj zbinko, to je ked si uz nepamatas, co si pisaval pred rokmi :-)
inak, tu plati prezumpcia viny - dokaz, ze ich nepredavas :-D
Odporúčame