dlhe, ale vyborne
o konspirativnych scenaroch si myslim svoje, ale len jedna poznamka
ak jedna strana tvrdi, ze existuju konspiracie a konspirativne weby, ktore zamerne siria dezinformacie, tak druha strana ma rovnake opravnenie argumentovat rovnako
jedna aj druha strana je na tom rovnako
dano a vasky su sial...nci, ale ta pani je poriadne hystericka
no ja sa bavim :-D
v prvom rade, toto je prevrat ako vysity, takto sa robi - nie je vobec podstatne, ci je za tym Nahoda, Soros, Pucdemon alebo ktokolvek iny, ci je to konspiracia alebo nie, kazdy prevrat potrebuje symbol, aby vyhnal ludi do ulic
doterajsie pokusy destabilizovat situaciu boli neuspesne, nezabrala hlavkova kapusta, ani maslo, ani pastrnak ci ina zelenina, nestacilo to, a tato bestialna vrazda prisla ako na zavolanie
v tomto momente je jedno, kde je pravda a vonkoncom nie je podstatne, ci z toho nakoniec bude obycajna tragedia alebo mafianska poprava
v tomto momente ide o jedine, a to je Most-Hid, ktory ma ponuky a tlaky z roznych stran a nakoniec - nevyhnutne - skor ci neskor podlahne - teraz je skor otazka, ci Fico nechce dotlacit Most k tomu, aby vystupil z vladnej koalicie - toto vsyetko predpokladam velmi pozorne zvazuju na kazdej strane
takze, drzte si klobuky, ideme z kopca k predcasnym...
je to taky nas slovensky majdanik a pan prezident teraz vyvija tlak nie na Smer, ale na Most, lebo ten je alfou a omegou zmien - inak gratulacia Pente, ma to taky lorencovsky rukopis :-)
a ja sa uz tesim na predcasne volby, pretoze po nich nam bude hej - prevezme to do ruk dnes opozicny superzlepenec, co je v prvom rade vzdy velka sranda - a nastanu dve moznosti
a/ na Slovensku bude raj na zemi, a tak budeme blahorecit, ze sa to stalo
b/ Slovensko vytriezvie z iluzii
musel som sa degradovat na tvoju uroven
aspon som ti pekelne rozsiril obzor
Dana Meager je taliansky prokurator? :-) a ma nejake take chlapske meno
ooh, zabudol som, ze tvoje binarne vedomie pozna len dva stavy copy/paste
takze pre zbina:
Politici a osobnosti dali vláde odkaz: "Budeme vás sledovať, urobíme vám zo života peklo" Okrem umelcov sa na pódium postavili aj Richard Sulík, Igor Matovič a ďalší opoziční poslanci.
po zostaveni vlady slubila opozicia, ze rozputa peklo - takze plni slub, najhorsi zo vsetkych variantov tejto tragedie by bol ten, ze sa to niekto pokusil takto urychlit
smutne je, ze o tie mrtve deti nikomu z hlavnych akterov uz vonkoncom nejde, presli do kategorie symbolov - ale taky byva zivot
kotleba nie je riesenie, ale zatial ani problem
nevyplati sa mu drzat vladu, ked sa mu rozutekaju zetony - to uz radsej predcasne volby
na Kotlebovi sa neda postavit imidz, len stratit - iba ak by hlasovania v parlamente boli vsetky tajne :-)
bez Belu Bugara tvoj superzlepenec nezlozi vladu - tak si ho nenase...te :-)
fico nepotrebuje zelenych muzikov teraz, Fico ich potrebuje po predcasnych alebo riadnych volbach
cim viac kotliet v parlamente, tym mensia sanca, ze by sa s nim nedalo pocitat
janckulik by skor ci neskor odisiel aj tak, lebo je to "kadrova" rezerva KDH, s ktorou cast KDH ratala do dalsich volieb a cast debatovala o tom, ci je moralne s nim pocitat, kedze ho brala ako karieristu
takze mozno coskoro sa KDH bez volieb prepracuje dotohto parlamentu v podobe Vasecka - Janckuliik
ono sa to ukaze potom, ked sa ukaze ci Lojzo obhaji svoju liniu v KDH alebo nie
a co tak kliknut na sipku vo videach, ktere v clanku su?
ono sa to, cuduj sa svete, spusti potom samo
Ivos, ako sef pravicoveho klubu hadzal Ftacnikovi polena pod nohy a velkohubo vyhlasoval, ze on parkovaciu politiku rychlo pohne dopredu - nuz, pohol akurat zlcou vacsiny starostov a poslancov
nakoniec, co uz sa da povedat o primatorovi, ktory v odpocte po dvoch rokoch svoje prace povazoval za najvacsiu vec. co urobil, Stary most a elektricku do Petrzalky, na com mal ale skutocne len mizivy podiel
ha ha,
teraz si predstavte, ze by kedysi vitazovi volieb Meciarovi dal vtedajsi prezident takyto volny mandat...
alebo Ficovi Kiska, a odkazal by SaS ci Matovicovi,. ze sa s nim musia dohodnut :-)
pokojne mozes vyjadrit protest voci neonacistovi Kotletovi aj tu
no, to je trochu prehnane, to musel byt nejaky hec, ak sa objavovali nejake predpovede ludi, ktori sa zaoberaju ekonomikou, tak cca 1:3 (napr. Sevcik)
Meciar potom ustal tlak MMF a prvotna devalvacia bola cca desatpercentna
to takmer neviditelny znamena v tomto momente stvrty clanok na webe Pravdy
mal by byt na nultej pozicii?
Odporúčame