no, ale Huba by vyzeral dostojne, to musis uznat
no, ale Huba by vyzeral dostojne, to musis uznat
trendy, netrendy, tehelne pole je legenda
ked uz nieco lutovat, tak to mnozstvo ihrisk, ktore boli rozlozene od stadiona az po Kuchajdu, kde sa teraz stavia - takze netlacia sa stadiony do mesta, ale mesto sa tlaci na stadiony
uff, ten jeho pohlad z obrazu v skole, keby bol naozaj prezidentom... :-)
po rozhovore s hercom Hubom, myslim ze na Sme, tam mnohi diskuteri hovorili, ze by si ho tiez vedeli predstavit
atanas, ak by bol Kiska chlap, ktory chce vazne nieco menit, a nerobit si z politiky len leharo, mal by ist kandidovat v parlamentnych volbach, ci uz s vlastnou ekipou alebo u niekoho
lenze zatial sa prejavoval ako dama, sice prva, ale dama
no dobre, Kiska odchadza, a kto na jeho miesto? namatkovo kandidati, kdekade spominani
Sefcovic, Remisova, Nicholsonova, Palko, Chmel, Sebej, Harabin, Kotleba
vie niekto o dalsich?
po polcase sa divaci vymenia :-) a predaju sa listky aj tam, kde architekti vtipne navrhli, ze nie je vidiet kusisko stadionu a ako kompenzacia tam Hamsik a spol pride davat autogramy :-)
ano, aj mna z toho boli srdce, aj ked nie je belase
tak aspon ta reprezentacia...
fico je zodpovedny aj za starnutie lekarov, aj za zakerne platy v zahranici, ktore su poodstatne vyssie, aj za to, ze je viac dochodcov, cize aj viac chorych, aj za cojaviemcoeste
a to by stacilo kazdeho skopat a eliminovat jeho nazory, ze lubko, hnedy kotletiak?
super, aj mne ako staremu interistovi plesa srdce, ze sa na Tehelne pole vracia stadion a futbal
neviem, ci su to najlepsie priklady - pravnik Bzan vyhral spor, v ktorom najskor niekto zasantrocil 600 + milionov eur a Vahostav, po prijati zakonov pod tlakom, ktore sa vtedy prijali, bude musiet statu vratit, co stat do neho nalial - tam ked niekoho oberu, tak malych zivnostnikov a firmy - ale budiz
zdravotnictvo je platene cez poistovne a poistny system, a tam zostavaju len dve moznosti - alebo to zaplati stat cez vyssie odvody za svojich poistencov, alebo ludia cez zvysene odvody (napriklad aj rastom platov, co je ten lepsi pripad) alebo spoplatnenim casti zdravotnictva
s vierou to nema vela spolocneho
pridavam sa k dochodcovi, porad nam zazracne opatrenie
vlastne jedno je - vyssie platy, lepsie podmienky - ale to tu niekoho ide roztrhnut, keby to mal pripustit
a ake budu zazracne riesenia? Matovic prida z penazi zhabanych Bastrnakovi? Sulik to zabezpeci znizenim odvodov? Kotleba to zabezpeci zavretim hranic? Hlina si to vymodli? Kolar to vysu....ka?
ale ved pre nas su klucovi prave Cesi, to nam sposobuje problem - maju skolstvo zadarmo, ich ekonomika je hladna po pracovnych silach, odbornych uz toboz, nie je tam ziadna alebo minimalna jazykova bariera, chlapcovi zo Svidnika je jedno, ci sa prestahuje do Bratislavy alebo do Brna a vzhladom na vyssiu platovu uroven tam casto zostane - a pokila je to slecna, tak si tam este najde aj manzela
a toto ti ziadne medzistatne zmluvy nevyriesia
takze uz nebudu utekat doktorovia, ale rovno zaujemci o studium
skvely napad :-)
bodom c. 1 by si potesil Cesku republiku a ceske vysoke skolstvo a vyviezol by si aj ten zbytok ludi, co tu chcu studovat medicinu
body c. 1, 2. a 3. moze ciastocne vyriesit vyrazne zvysenie platov
fajn, zeleziarne Podbrezova - toto su jej fiancne vysledky: https://www.finstat.sk/31562141, to ziadne zazraky nie su
mimochodom, komu budu dodavat vyrobky?
odchod z EU moze znamenat colne bariery...
no tak menuj nejaky slovensky podnik alebo odvetvie, na ktorom postavime kotletovsku buducnost
fajn, a z coho budu zit? strom penaznik? natrhame si slovenske koruny?
okoloiduci, hovoris s kovanym clenom vlakovej hlaidky lubom161, tam necakaj zdravy rozum
Odporúčame