konzervativne fondy maju zakonna garanciu, ze v nich sporitel nemoze prerobit
ak by tieto fondy isli do minusu, tak musia rozdiel doplatit DSS
konzervativne fondy maju zakonna garanciu, ze v nich sporitel nemoze prerobit
ak by tieto fondy isli do minusu, tak musia rozdiel doplatit DSS
v II.pilieri nemozno investovat peniaze do takychto produktov, zo zakona
naozory pani ekonomiky su trochu svihlikove, rovnaklo ako internetove sidlo, ktore ich publikuje
keby Greci chceli odist z eurozony, tak z nej vypadnu zmluvy nezmluvy, ale oni v nerj zostat chcu, a preto robia vsetko mozne a nemozne, aby sa v nej udrzali
banklot krajiny by mohol byt este znicujucejsi ako dnesne opatrenia
stat vybral dane, ale samotni dobri anjeli, nezistne poziciavajuci zubozenym ludom hladiacim do vykladov, si tiez prisli na svoje...
a nejaki tu este lietaju
sprava o desiatej, aktualizacia o trinastej, nuz ked sa zobudis o dvadsiatej, tak to uz na titulke nenajdes
a pritom to tam svietilo dost dlho
konkretne na hentej foto je buducnost Velkej Britanie
tak si to zopakujme - verejne deklarovane politicke rozhodnutia zastavit stavbu dialnic boli dve - po Meciarovi a PPP
a vsetok ten prekopirovany balast, tykajuci sa niecoho ineho, na tom nic nezmeni
ta si nieco dokazal prekopirovanim mnozstva pismen? :-D
ano, len dvakrat deklarovali politici, ze sa nebude stavat, inak sa vzdy predhanali v tom, co sa stavat bude
nakoniec, pouc sa
pre mna je to relax, zbinko,
len tak mimochodom, v comze ta to klamem? :-D
Nemecka, Kremnicka, Muzerum SNP v BB, Dukla... staci?
https://healthpowerhouse.com/publications/eu…
ak sa hodnotilo rovnakou metodikou, tak kazda krajina je zatazena rovnakou chybou
ak niekto zazil napriklad taku navstevu pohotovosti v britskom statnom zdravotnictve, zacne si vyzit to, co ma doma :-)
muzeum holokaustu je muzeom pre vsetkych, ktorych zahubil vtedajsi rezim
ak myslis muzeum gardistov, tak sa obrat na Maghiana
toto nie je pat, skor mat, alias superzlepenec
Bugar nebude mat problemy s pravicovou (?) koaliciou, a pravicova koalicia nebude mat problemy s Belom, pravda, ak sa s Matovicom neposkrtia
je tu sama hroza, take zdravotnictvo nam skolabovalo na 13. miesto
zbino tsi ako kvizomat a copy a paste zaroven :-)
a to ti este poviem taku pikusku, ze ked sa rozbehne stavba D4, tak z nej tento rok neotvoria ani jeden kilometer, a ako na potvoru, ani v roku 2019 z nej neotvoria ani kilometer
a - pre teba urcite katastrofa - ani v roku 2020 neotvoria z nej ani kilometer
priam utrpenie :-D
na dialniciach sa nebodaj nepracuje? EIA sa nerobi? pozemky sa nevykupuju? projektanti neprojektuju?
dialnice sa politicky zastavili len dvakrat - to jest, ze vlada deklarovala, ze nebude stavat, po Meciarovi a PPP projekty
je zastavenie vystavby a "zastavenie" vystavby - aj zena vacsinou porodi dieta po deviatich mesiacoch, nie polovicu po styroch a druhu polovicu po piatich
kriterium je kazdy rok musi byt aspon 1 km novej cesty? tak mohli nejaky usek rozdelit na dalsich desat podusekov a mozu otvarat kazdy mesiac - to je zastupny problem
keby sa spustil jeden z dvoch zrusenych PPP projektov, ktory stopol jesitny sulik (ostatni boli pripraveny ho podporit) tak by sme teraz riesili ovela menej usekov na D1 a dostalo by sa na ine cesty
mimochodom, obchvat BA je PPP projekt a je teraz v plnej moci koncesionara, teraz si ho uz musi doriadit sam
a problem nebude s R7, tak moze ist rychlo a stihnut sa podla zmluvy, ani s castou D4, problem moze vyskocit na krizovani D4 a D1, kde je zatial nedoriesenie, kto aako sa bude stavat cela zlozita splet mimourovnovych krizovatiek a miest, kde jedna dialnica podlezie druhu
Poliaci sa obratili na Cinu a s radostou sa jej zbavili
https://www.etrend.sk/ekonomika/cinania -na-p…
neustale pocuvame o firmach v zahranici, ktore stavaju dialnice nasobne lacnejsie ako na Slovensku (podla veleducha Kollara su nase dialnice tisicnasobne predrazene), takze garant stavebnej casti, rakuska spolocnost Porr, si donesie tychto lacnych stavbarov a lacne firmy a postavi to lusknutim prsta - ved predsa nepotrebuju tisicnasobne predrazenych slovenskych stavbarov, nie?
Odporúčame