no, toto je ako uvodnik pred zopakovanim roku 1948 - ale ten sa v Ceskoslovensku zase bohvieako nevydaril
no, toto je ako uvodnik pred zopakovanim roku 1948 - ale ten sa v Ceskoslovensku zase bohvieako nevydaril
keby sa specialna vyroba likvidovala niekolko rokov, nesposobilo by to talke problemy ako to sposobili - islo o jednorazove politicke rozhodnutie, aj ked vychadzalo z realnych zakladov
oh, tak on by to sulik and spol zrealizovali, kebyt ti zli, zli koncesionari zohnali peniaze :-D :-D
islo o politicke rozhodnutie
jednu zmluvu nechali zaniknut a druhu tiez, aj ked mala velku sancu, ze by sa realizovala, ale Risko sa zatal...
nie, napisal si to zle, klucove pre zastavenie PPP projektu bolo rozhodnutie vlady SR
zial
zbino, ty mas zvlastny talent, ze este aj z toho co prekopirujes, vyjde bl bost
neviem, akot to robi, ale mas na to talentn :-D
jasneze obhajujem PPP, trojbodkovy zbino a bola velka chyba, ze sa nerealizoval
a len poznamka k tvojim tliapaninam, ze zmluva zanikla - zanikli preto, lebo ju nepredlzila nova vladna zostava
"Minister dopravy Ján Figeľ (KDH) po pondelkovej dohode Koaličnej rady nepredloží na najbližšie rokovanie vlády návrh druhého dodatku ku koncesnej zmluve, ani nepredĺži termín na finančné uzatvorenie tretieho balíka PPP. Tým spomínaná zmluva zanikne."
ale hou nou
na slavnej koalicnej rade, kde bola KDH nalomena podporit jeden zo zvysnych dvoch PPP projektov, kde daval nemecky Hochtief 30 % zlavu na stavebne prace, sa Suilik zatal a vetoval vsetko, co prislo od Fica
uz sme mohli mat o polovicu starosti menej
mne sa strasne paci tvoja citatelska gramotnost, zbino :-D
uznavam tvoju schopnost copy/paste hocicoho bez ladu a skladu - take su potom aj tvoje "realne" informacie :-)
ale tu uz zvladol prokopovic...
zbino, porozporavaj nam o zastaveni PPP prtojektov - uz tie dialnice mohli byt
ale ppe-er-de neexistuje, existuje - len sa treba pytat pamatnikov, ktori si pamataju, ako sa odstrihlo financovanie dialnic a na stavbach zostali stat specializovane stroje
co sa tyka zbrojoviek, prave teraz isiel na CT dokument k vyrociu zaniku federacie a vzniku CR a SR, kde hovoril riaditel jednej z fabrik na povazi, ako v jednej chvili mali zakazky a v dalsej chvili vsetko zrusene - teraz sa debatuje o utlme banictva a ci bude stacit cas do roku 2030 na konverziu a utlm banictva, vetdy to bolo znicujuce rozhodnutie, ktore postavilo mimo hry desattisice robotnikov
naopak, rozpravky su to, ze nic take neexistovalo, mazanie a tusovanie historie, ale este existuju lidia, ktori si to pamataju, a nie je ich malo
ako hovorim, ine je to, ze kazdy z tychto krokov mal nejake dovody a je uz na posudeni, ci boli taketo kroky vhodne, ale kto tvrdi, ze sa nic take nestalo, je zrejme po lobotomii
ale dzurinda zastavil dialnice v 98, havel naozaj zastavil zbrojovky doslova z jedneho dna na druhy, a carnogusrky urobil kroky na rozbitie druzstiev, to su jednoducho fakty
to, ze su vzdy aj nejake dovody, preco to urobili, je uz ina vec
no, 4 roky prva vlada ako premier, styri roky druha vlada ako premier a dva roky tretia vlada ako babkoherec
tych 10 rokov plusminus sedi
ale mas svatu pravdu v "Proste nikto len tak pre nič za nič svojvoľne nezastaví výstavbu diaľníc"
pozor na Zbina, ak nahodou spochybnis svatu pravdu, ze celu slovensku dialnicnu siet postavil Dzurinda, tak na tebe vykona pravo saria
a este predtym ta umuci prekopirovanim webu NDS :-D
B je spravne
preco je pouzite slovko kontroverzny vyplyva z celeho obsahu clanku
zial, za to, ze citatel je v ciatelskej gramotnosti na spodnych prieckach rebricka, uz noviny nemozu
kontroverzny preto, lebo je pod sankciami
adekvatne pomenovanie
des, bes - prvym a hlavnym problemom je obrovsky "pritok" a "odtokk" automobilov z okolia, najskor vyrieste mimobratislavske znacky a potom sa venujte Bratislavcanov
uz lepsi rozlisovaci prvok ako ECV nie je
Odporúčame