no tak ich nešír :-)
babis si dal spravit uz skor analyzu v Agroferte a ked si zratal, kolko mu dotacie vynasaju, tak bude prvy, kto EU podpori :-)
Capi hnizdo, to uz je len taka bokovka, aby nevysiel z cviku
a keby si uz chcel niekto nieco spocitat, tak nech si zrata, ake benefity prinasa otvoreny trh pre krajiny ako Cesko a Slovensko - jaaaj, to by musel niekto vediet ratat
ked tam dostanes defekt, mas vypadnut z auta, navliect si cervenu vestu a zavolat na dispecing, ktory tam posle cestarske auto s obrovskou sipkou na korbe
co sa da v stavebnictve naplno robit od zaciatku roka pocas zimy? pripravovali sa na jar - vytycenie, pristup na stavenisko, vyjazdy z cesty a na krizujuce cesty, osadenie dopravnych znaciek, ktore oznacuju miesta prac, likvidacia stromov, prekladka sieti, napriklad stlpov vysokeho napatia
kto chodi v okoli miest, kde sa bude stavat, to vidi na vlastne oci
naco by sa tam hrabali v zime, ked im pocasie moze urobit kedykolvek problemy?
paneboze, vy sa snad klonujete...
nebudeme existovat, vsetci budeme ponemceni a vsetci budeme robit vo Volkswagene - vlastne nie vo volkswagene ale v jaguari, lebo briti ovladnu svetove technologie a budeme poanglicteni, vlastne nie, 100-rocny putin konecne zariadiu, ze Rusi vyrobia Ladu, ktora vie nastartova, takze budeme robit v lade a budeme porusteni
alebo tak nejako - to su tie long term benefity
turizmus, a co? rastie aj Spanielom, Grekom a Chorvatom
a aky long term benefit teda budu mat?
predpokladam, ze nikto nepredpoklada, ze sa Britania, toho casu 6. - 7. ekonomika sveta zruti, to nehovori ani tento clanok
len nevyuzije potencial, ktory jej daval volny priestor v Europe a benefity nebudu take, ake im malovali brexiters
a co sa tyka Prahy, da sa to spresnit na Zemanovych zalkoholizovanych podporovatelov - spokojny?
podporovatel vlakovych hliadok nam tu kaze o fake news? :-D nova doba, host vyhazuje cisnika
cele a zasadne problemy su v tom, ze ludia nerozmyslaju a nepotrebuju rozmyslat, ale pocuvaju take nezmysly ako od sotka
boze muj, boze muj...
a co vyhra long term? bude viac buzz alebo feed? spadne na zem alebo pride jej vek? a co Donald T. este zdravy?
ked to nikomu nevadi, tak je to jedno, nie? :-)
prepac, nie som danovy poradca pana zubara (bohuzial), ani pana prezidenta (nastastie)
vydrzanie, teda to, co udajne stalo na zaciatku zmeny vlastnictva, je zalozene na tzv. dobrej viere - a v tomto pripade je pochybne, ze nejaka dobra viera tam bola
ale nech si s tym poradi sud - lenze ak by sud skonstatoval, ze k vydrzaniu nebol dovod, alebo tam bol podvod, tak panovi prezidentovi pozemecek vezmu - z bepravia pravo nevznika
ak je pozemok prenajaty na dlhsie obdobie, dan z nehnutelnosti obvykle plati najomca
takze menej VERZALOK a viac znalosti zakona :-)
ak je pozemok prenajaty na dlhsie obdobie, dan z nehnutelnosti obvykle plati najomca
takze menej VERZALOK a viac znalosti zakona :-)
I have dream...
u pana zubara zaklope dobry anjel a vrati mu pozemok... a tu stratu 1800 eur ozelie
a pravda a laska zvitezi nad lzi a nenavisti
a dlhsie video je este "zabavnejsie"
video, ako sa pani Natalia "nevydavala" za socialnu pracovnicku :-)
tak, pred obchodnymi centrami su zastupy hladnych Slovakov, ktori sa cez vyklady pozeraju na bohatych, ktori si napchavaju brucha? :-)
nie je podstatne, co je pre teba dobre - clenstvo v EU je pre tento stat ako celok dobre - a ani jednotlivec nemal nikdy predtym tolko moznosti, ako ma teraz
samozrejme, treba nieco vediet, ci uz robi rukami alebo hlavou, ale to by musel aj mimo EU - jednoducho, svet sa meni a ak to niekoho obide, tak nanajvys KLDR, kym tam nahodou isty Donald T. nepraskne atomovku
ja citam rychlo, neboj sa
problem vsetkych tychto analyz je, ze sa upnu na jedno alebo zopar kriterii a keby zobrali ine, uz vychadza vsetko inak
plus su tam veci, ktrore sa nedaju vycislit - ako sa da ocenit sloboda ako taka, moztnost studia a prace v zahranici, vyber v obchodoch pre spotrebitela
socializmus pred 30 rokmi skrachoval a ozivovat mrtvolu publikovanim oslavnych od je uplne zbytocne
Odporúčame