Prokurátor už nechce Lipšicov prípad
cele je to nejake divne...
prokurator sa snazi aj za obzalovaneho, najde polahcujuce okolnosti, zrelativizuje jeho predosle dopravne priestupky, spise buducu dohodu, pripravi ju...
ked ho generalna prokuratura jemne upozorni, ze k dohode by bolo nacim aj priznanie viny od pana onbzalovaneho, zacne rebelovat voci generalnej prokurature s tym, ze ved by sa ho pri stretnuti spytal, ci vinu priznava
neviem preco mam pocit, ze pan prokurator coskoro polozi funkciu a budeme ho vidiet ako studenta tretieho veku na dalsich studentskych pochodoch
mimochodom, pravnici, ak tu ste - naozaj staci, ze obtzalovfany neprotestuje proti obzalobe a prokurator zacne spisovat dohody o vine a treste, lebo to berie, ze sa tym priznal - je to bezny servis na sudoch?