mily mcc321, tu poslednu vetu si si mohol nechat pre seba. Najviac milionarov na Slovensku vzniklo vytunelovanim bank a firiem po neznej s prevahou komunistickych milionarov. "vies o tom ze napr statne banky Slovenska sporitelna,VUB, so standartnym statnym manezerskym rezimom, ako s oblubou pises,..." citujem teba. Ak si dobre precital moj prispevok zistil by si, ze citujem akademika pana Sikulu, ekonoma SAV. On okrem ineho pise, ze nie stat je zly hospodar ale politicky "spravcovia a dozorovatelia" podotykam, ze vsetkych farieb od cervenych, modrych, fijalovych...Na tvoju otazku ci za to tiez moze KDH - odpovedou je, ze aj KDH je nejakej farby, ktoru som dlhodobo volil ako stranu krestansku a aj preto si dovolujem ju kritizovat za odklon.


