Dnes je vyrocie smrti G,Husaka bol to politik zasadovy a urobil pre Slovesnko vela. Kolko komunistickych zradcov a ich potomkov sedi v nasom parlamente. O tom ako G. Husak privital spojenecke vojska by mohol povedat aj pan M.Kusy(asi to vsak nie je v sulade s jeho prezlecenym kabatom) ked stali na zaciatku Prazskej ulice s Husakom a sledovali valiace sa tanky Sovietov."Podla vyjadrenia Kuseho, bolo im jasne, ze pojdu do Leopoldova, za podporu Dubceka. Ked sa prebrali zo soku, Husak s mimikou pripominajucou satyra vraj povedal, ze spravi vsetko, aby tuto krajinu a jej obcanov zbavil ponizenia a potupy, aj za cenu, ze mu raz tento narod napluje do oci !!! Nebyt pana Husaka mohlo to dopadnut ako to urobili prazski hradni pani po viteznom februari! Pan Havel by mal za Gottwalda inu basu ako za Husaka! Mam radsej ludi zasadovych a je jedno ci sa jedna o komunistu alebo liberalistu. Najhorsi su ti co prezliekaju kabaty podla toho ako priaznivo fuka vietor. Bez ucty nebudeme hrdý národ!


