Ta 75% dan je protiustavna! A to, ze sa profit spolocnosti deli 1:99 pricom ta jednicka je 95% ludstva je ustavne?. Tak nejak je to vo svete a na Slovensku ako vykladna skrina. Mat tak plat 20000 eur mesacne co je 240000 eur rocne - pani to je plat! A ten milion eur?! - mozno by som ho nezdanoval pre futbalistov, hokeistov lebo ide o gladiatorov bojujucich cca 10-15 rokov. Ine je ked clovek v roku 1989 nevlastnil skoro nic a za dva tri roky sa z neho stal milionar a pritom tito vlastnici su chraneni ustavou. Pani to musel byt plat!


