Rusko a Čína opäť vetovali rezolúciu odsudzujúcu sýrsky režim
Ten isty scenar - demokracia podla USA. Je mozne, ze v Syrii nie je demokracia. Tak ako nie je v Saudskej Arabii, Kuvajte a v mnohych inych krajinach. Mam vsak obavy z propagandy typu Lybia, Irak a inych krajin kde USA, NATO znicili hospodarstvo, zabili tisice ludi k nastoleniu moci molocha(svetovy kapital) pre koristenie na prirodnom bohatstve, na otrockej prace milionov ludi, vykoristovanim ktorej sa koncentruje obrovske bohatstvo molocha. Kde je tych 150 miliard dolarov po Kaddafim, ta dlzoba USA 200 miliard, ropa vraj uz tecie a kto inkasuje? V Syrii vraj existuje opozicna armada(alias ozbrojeni civilisti), ktora protestovala, ze ti pozorovatelia nemaju oci, resp. ich maju ale zrejme hovoria pravdu o situacii v Syrii. Ak by tych povstaleckych civilistov(bez zbrani) boli statisice a vysli do ulic nema Asad sancu vladnut. Aj nasa nezna, cez statisice ludi na namestiach, zmenila moc komusistickych vladcov. Hra velmoci pokracuje a kazda mava tou svojou demokraciou!