Takze podla vyjadrenia vodcu civilistov(alebo ozbrojenych civilistov?) je jasne kto su ti civilisti.
Ako vyzera to oslobodenie v Libyi!? Dokazy ponuka pomaly sama lokajska propaganda zapadu. Rebeli, alias "povstalci" nadalej zabijaju, nechcu odovzdat zbrane, rozbita krajina s tisickami mrtvymi civilistami z lietadiel NATO a USA(ktore sa doteraz vysetruju a pravdepodobne sa pripisu Kaddafimu), trpi smadom, nedostatkom potravin a to pritom po Kaddafim ostalo cca 150 miliard dolarov a dlh USA 200 miliard, co spolu tvori cca desat slovenskych rozpoctov. Kde asi skoncia tie prachy libyjskeho ludu? Ropa vraj zacina tiect kto bude inkasovat? . Lutujem obyvatelov Syrie, ktori, podla scenara USA a NATO dopadnu rovnako ako obcania v Libyi. A ako my za cias sociku, budu musiet chvalit osloboditelov a aby neprisli o krk! Nepoznam aka demokracia panuje v Syrii, ale pre USA je v SA, Kuvajte, demokracia na urovni rovnajucej sa, ze svetovy kapital moze demokraticky koristit a kradnut.

