Pan anal-ytik nejde o Greko ale zachranu celosvetoveho financneho systemu koncentrovaneho v USA toz krajiny s najvacsim statnym dlhom, ktory sa splaca cez dolar. Kto prijal Grecko do eurozony, kto diktoval Grecku nakup obrovskej masy zbrojenia, kto koristil dlhe roky na grecej bubline statneho dlhu, kde su tie obrovske zisky zbrojarskych firiem, bank atd.? Nie je to ten isty svetovy kapital koncentrovany v malej hrstke(najma v USA), nie je ten kapital co aj na Slovensku vlastni vsetko a tlaci na mzdy, na politikov aby boli poslusni a tlacili na odbory, zakonnik prace, a este aj z dani z osklbanych oviec(DPH - ked aj starobny dochodok je pridana hodnota!) musi stat robit donora sukromnemu kapitalu. Je to uz paradox a vysmech teorie kapitalizmu - t.j. podpora statu sukromneho kapitalistu. Pan Ronald Izip, ak bude existovat sucasny system kapitalizmu budeme zachranovat nielen Grecko ale postupne dalsie a dalsie krajiny v rezii dolara. Dolara(molocha) pana sveta(rozdeluj a panuj)!!

