"Radosť vládnuť tomuto národu".
/Národ? Či?/
Realita súčasnosti ....
K lekárke chodíme s platobnou kartou, alebo s peňaženkou v ruke.
Nikto z nás si nie je istý zajtrajškom.
Je len pár jedincov, ktorým je to jedno a tí žijú aj tak mimo nás a v
anonymite.
Socializmus nebol dobrý, ale takáto demokracia, nie je o nič lepšia.
Mám dosť slobody tohto typu, slobody, ktorá so slobodou nemá nič
spoločného.
Slobody, ktorú si nedokážeme užívať, pretože je viac proti nám ako pre nás.
Je tak oklieštená zákonmi a právami tých druhýchOvládol nás strach.
To je fakt a skutočná realita tohto novodobého, demokraticky pokazeného
sveta.
Milan Lasica" ide o vyber z viac ako 6000 zn. clanku autora.
Vpad svetoveho kapitalu(moloch) na Slovensko aj s pomocou lokajov typu Miklosa, Fica, Dzurindu a dalsich si tiez uz vyziadal vela zivotov. Sloboda, demokracia, pravny stat? To je pre molocha neznamy pojem ak ide o ovladnutie trhu, prirodneho bohatstva. Vysledkom je nicenie rodin, moralky atd.

