Slovaci nie su ako Greci. Cez 80% Slovakov(dochodcov, priemerne a podpriemerne zarabajucich) su ako ovecky na strihanie. Pokojne sa daju strihat stranickymi lokajmi, je jedno ci lavymi alebo pravymi, a su ochotni pracovat ako otroci za niekolkonasobne nizsiu mzdu ako je priemer EU a pritom produktivita prace na Slovensku je cca 1,50 na priemerom EU. Nasi lokaji nechali zdevastovat polnohospodarstvo, predali aj to co mohlo naplnat statny rozpocet(SPP, SE, Slovnaft atd.) takze profit z otrockej prace mizne v cudzine a vo vreckach zlodejov a lokajov. Na Slovensku vladne svetovy kapital, ma nase hospodarstvo na lopatkach, a moze diktovat na trhu prace, lebo na svete su aj ine krajiny ochotne pracovat este za nizsiu mzdu. Musime sa mu klanat podporovat z dani chudakov, odpustat dane atd. A Slovac sa len pozera, ako tie barancata co odvazaju na bytunok, a hadaju sa, ktora strana viac kradne. Svet sa uz zacina ozyvat, pripojme sa aj my! Ziada si to celosvetovu novu neznu ale poriadnu!

