Prosim niekoho aby mi vysvetlil ako mozem z platu byt miliardarom. Napriklad som velmi sikovny, nositel Nobelovej ceny, akademik cize vzdelany, a na rozdiel od priemerneho cloveka s 1000 eur mesacneho platu zarobim mesacne 20000 eur(moja manzelka povedala, ze je to vela) ale ja si myslim ked je niekto ako je uvedene vyssie si to zasluzi. A teraz ratam, za rok je to 240000 eur za desat rokov 2.400.000.- eur za sto rokov 24.000.000.- a furt nie som miliardarom a to este som nic neminul. Pan Klaus, kto si v USA, v Cechach na Slovensku ma utahovat opasok? Timpe, ti milionari, miliardari pracovali bez ohladu na to, co sa deje okolo nich, venovali sa "poctivo" svojej praci, odvadzali kvalitnu pracu a stali sa miliardarmi? Myslis si, ze takto pracovalo iba 5% obyvatelstva sveta? Ostatni "Ó. aké patetické ........"


