Pan Hrib si robi z verejnopravnej televizie svoju sukromnu, a este to ma dobre zaplatene, v sulade novej riaditelky, ktorej sa pan Hrib podakoval. Ide o to, ze styri hodiny jeho relacie mali slovenskej verejnosti dokazat, ze sudy, prokuratura v predchadzajucom rezime a aj v sucasnom rozhodli nespravodlivo a nemoralne. Naco su nam potom tzv. nezavisle sudy, prokuratura staci aby pan Hrib pod lampou rozhodol spolu s porotou typu pana Sebeja. Pan Hrib pod lampou mal lepsie relacie ako tu pretraktovana.

