Vo stvrtok som pozeral v televizii relaciu pana Hriba Pod Lampou a bol som prekvapeny co povedal pan Sebej na adresu udalosti v Libyi a to ako zaryty konzervativec. Prezident Francuzka zvoleny aj za pomoci penazi Kaddafiho, jesitny to pan a agresor voci svojmu donorovi. Doteraz nie su jasne dovody zasahu NATO proti Libyi a ani predstava pre buducnost. Nevie sa alebo sa nechce vediet o zlozeni rebelov v Libyi.
Porusuje sa rezolucia OSN o bezletovej vojne o ochrane civilistov. Vraj nechu zabit Kaddafiho a len dva posledne nalety a bomby padli v jeho blizkosti. Aj takto vyzera moralka zapadnej demokracie v podani NATO!


