... do tej nálady, čo tu vládne mi Nedvědi nejako zapasovali, púšťam si ich už dosť dlho.
... do tej nálady, čo tu vládne mi Nedvědi nejako zapasovali, púšťam si ich už dosť dlho.
... "i kámen se uškrne, ale musí být proč" ...
*
http://www.youtube.com/watch?v=W3-1-vV6ZPQ
... lebo zvony zvonia len chvíľu ...
*
http://www.youtube.com/watch?v=Zfh1BgquT6s
... asi nie, ale aby nebol "doktor" prezidentom, dal hlas menšiemu zlu, starému ujovi a teraz sa chce očistiť :-(
potom treba ešte vložiť:
http://www.youtube.com/watch?v=wXNvDaWc xbw
:-)))
... určite nie, príde ešte veľa armageddonov, ľudia ešte neprepísali všetok majetok na vyvolených :-)
... a dobrý celý deň :-))
... bolí ťa? Už ti ten jazyk trhajú? :-)))
... predstav si niečo, čo má na hlave miesto vlasov pucmoľu ;-)
Zdravím. :-.)))
Už by sa mal rozhodnúť a konať. Toto naťahovanie nikomu neprospieva. Čentéša treba konečne poslať tam, kam patrí. Kam to je? To si myslím, už každý urobil svoj názor.
Súdruhovia aj samozrejme aj súdružky, koniec sveta nenastal, ale napriek tomu niekde vraj nastali poriadne zmätky. Pri tom vracaní do normálu, našli ste si všetci svoje konce?
Pekný deň, všetkým :-)))
... no ja by som sa od ramien súdružky držal čo najďalej, ani s jej guľami by som si nedovolil pohrávať sa :-)))))))
... minule som to pozeral na čt a svet sa nezrútil. Videl som a, ...nič.
Odporúčame