... keby si im nehladil ramená, nečervenali by :-)))
... pokiaľ nezistíš, že zajtra bolo už včera, je všetko v poriadku ,
pekný večer :-)))
... ty to nepoznáš? Ja som myslel, že to je určite príslušenstvo k bazénu ;-)
Krásny večer :-)))
... že som ešte doteraz farára na omši nepočul spomenúť Bezáka, ani pastiersky list sa nečítal. Si táraj.
... moja reč.
Keby ho boli nechali tam kde ho chytili, bol potenciálny adept na (neoficiálny) trest smrti.
... možno je to len výkrik zúfalca, aby sme ho zobrali na milosť :-)
... aké z toho plynie poučenie?
Radšej rob šoféra autobusu. Nikto si nedovolí poslať ťa za svojou manželkou a tým sa vyvaruješ nepríjemným poznaniam ;-)
... ja som mu napísal, prečo nie? Ešte by si myslel, že sme ho zase nepochopili :-)
... postupne prichádzame na to, že rozparcelovanie štátu na trafiky bolo pridrahé a jediná cesta je návrat, na všetkých úrovniach(štátna správa, samospráva, zdravotníctvo, sociálny system, ...). Je to cesta na prvý pohľad drahá, ale s rýchlou návratnosťou.
Ja ti prajem, aby si si nie len na Vianoce spomenul, že všetci sú ľudia.
Pokoj v duši, pokoj v rodine, Ti prajem.
... budeš ich pískať na píšťalke :-)
Video som si nepustil, článok som nečítal, bolo to na mňa príliš bulvárne.
... žiadne pssst!
Riadne nahlas, lebo niektorí ľudia by boli schopní prespať aj koniec sveta .
Pekný deň, všetkým :-)
... eliminovala ... aj pomoc chudobným, ... ozaj ktorá strana dávala na Mikuláša svojim priaznivcom v balíčkoch cestoviny?
... aj tú, Ako išlo vajce na vandrovku poznáš?
Odporúčame