Slovenská ekonomika rastie najrýchlejšie v EÚ
Bisťu, to je bomba ... slovenská ekonomika rastie skoro ako tá čínska.
Slovensko je ekonomicky previazané s nemeckou ekonomikou a tá rastie tempom 1,3% - 1,7%, má najvyššie prebytky BÚ, Slovensko účet vybrakovalo ešte minulý rok a ekonomika rastie 2x. Ten rast slov.ekonomiky je unikát!
Papier znesie všetko! Potom nechápem, prečo si zase museli brať miliardový úver?
Nemci strácajú trhy, ako v Brazílii, tak v juhovýchodnej Ázii, Blízky východ je rozbitý, Rusko sankcionované, aby mohla nemecká ekonomika rásť, musí svoje sofistikované výrobky tlačiť na trhy južnej a východnej EÚ ..
PSA je stratový už niekoľko rokov a musí byť dotovaný, inak by zhynul.
Dokladačov tovarov robia zväčša študenti alebo tí, čo si potrebujú privyrobiť.
Poteš, pánbůh, to je sila, že mesačný príjem brutto vzrástol z 375 na 384 € a ešte sa to nehanbíte napísať!
Takže, celý zázrak stojí na domácej spotrebe, ktorá je ťahaná spotrebnými úvermi, ľudia sa zadlžujú (lacné pôžičky)a ekonomika rastie, hrôza a des!