Precitaj si Abraxasov prispevok včera (28:06:2014) 13:50.
Precitaj si Abraxasov prispevok včera (28:06:2014) 13:50.
Staru belu "sama od seba". Boli treba styri roky svetovej vojny na to, aby ju znicili.
Tak veru, staci si spomenut ako sme na tom boli za vlady HZDS, ked sme neboli v EU: bola tu nulova korupcia, nulova nezamestnanost, vysoka zivotna uroven, vsetci nam zavideli... Či?
Dufam, ze s Hillary mas pravdu. V ostatnom sa podla mna mylis. Nuz, musime si pockat do roku 2016.
Nebyt vystrelu nebola by sa stredna Europa zmenila na hrbu rozvadenych trpaslikov, co dlazdilo cestu ako nacizmu, tak bolsevizmu.
Nemusis sa blyskat vyssou matematikou - je faktom zivota, ze ked je niekto najsilnejsi, tak moze prinutit druhych, aby splacali jeho dlhy.
USA neskolabuju, lebo maju najsilnejsiu armadu na svete a dokazu si vynutit, aby ich zvysok sveta podporoval. Prave pre toto treba zmenit terajsi unipolarny svet na multipolarny, kde zjednotena Europa bude jednym z polov moci. http://europan.blog.pravda.sk/2014/01/04/pol…
Mas taku pravdu, ako keby si sa ponosoval, ze vlada je dolezitejsia ako voleny parlament.
No, komunisticki trollovia, nic?
Ved clanok chvali cara. Kde to sme?!
Co teda automaticky neznamena, ze Tvoj alebo moj nazor su nespravne. Alebo ze nemozu byt realizovane.
Napriklad ziadna velmoc sa v r. 1988 nevyslovila, ze chce zjednotene Nemecko a myslim, ze ho ani nechcela...
A ziadna velmoc sa ani nevyslovila ze "Ukrajina sa musi znovu stat ruskym teritoriom".
A co ak Ukrajinci nechcu, aby sa ich vlast stala "ruskym teritoriom"? Kaslat na to, co chcu?
Myslim, ze je zrejme, ze obyvatelia ruskej narodnosti, ktori ziju na vychode to chcu. Zvysok Ukrajincov nie. Riesenim je rozdelenie Ukrajiny:
1. Rusko ziska nove uzemia (a teda bude silnejsie).
2. Slovensko uz nebude na hranici medzi vychodom a zapadom (lebo zvysok Ukrajiny vstupi do EU).
3. Obyvatelia Ukrajiny dostanu to, co chcu.
Odporúčame