Nedoniesol / neposlal ho Moric Benovsky?
Len by sme nemali zabudat, ze v Cine za 139 miliard sa mozno dostane tolko, co v USA za 580 miliard. Bolo by tiez zaujimave porovnat platy profesionalnych vojakov...
No aky?
Ja som pocul jednu staru babku z Kľaku. Nespominam si, ze by hovorila, ze SS mani boli "humanni"...
Preco presunut urad ombudsmanky do Kosic? Preco nie do Moldavy nad Bodvou? Ved okrem toho, ze by tam ombudsmanka mala informacie z prvej ruky, boli by tam aj ine pozitivne dopady - bolo by treba postavit jej urad (pri stavbe by miestni nezamestnani dostali pracu) a potom starat sa o novu budovu (zase by sa o nu starali miestni). Alebo niekomu vadi, ze tam su Romovia? To by bol poriadne rasisticky nazor!
Preco by to malo byt v "priamom konflikte" so svetonazorom ludi, ktori veria v Boha? Zato, ze to Ty hovoris?
BTW Neandertalci mali vacsie mozgy ako homo sapiens sapiens. (V priemere 1700 cm3 versus 1400 cm3.)
Klus vychadza z presvedcenia, ze Carnogursky kandiduje, pretoze sa zenie za osobnou slavou. Myslim, ze tomu nie je tak, a Carnogursky bude bojovat do konca. Uvidime, kto sa myli.
Myslim, ze prva otazka tu je: Ukrajina k Rusku, alebo Europe. Ale druha, rozhodujuca potom bude: Rusko k Europe, alebo Vychodnej Azii (Najma k Cine).
"Kto prvy hodi kamenom... Kto dal do kliatby komunistov a pohrozil exkomunikaciou kazdemu krestanovi, ktori by z komunistami spolupracoval?"
Hod nejaky link na tu kliatbu.
Co sa tyka exkomunikacie, tak je pravda, ze Vatikan exkomunikoval komunistov v r. 1949
http://cs.wikipedia.org/wiki/Pius_XII.
A odsudil komunizmus uz v roku 1937.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Divini_redempt o…
Ale dovtedy si uz krestania v SSSR od roku 1917 presli poriadnou kalvariou.
A, BTW, je rozdiel medzi povedat niekomu: "Nepatris medzi nas" (si exkomunikovany) a: "Davaj do gulagu!" (bolsevicke riesenie).
Ty by si asi potreboval "seriozne svetovo uznavane autority", aby Ti dokazali nos medzi ocami. A co ma znamenat ten link na Tvoj prispevok - ved to nema nic spolocne s touto diskusiou?
Co mam dokazat? Alebo chces povedat, ze komunizmus systematicky a neunavne nepretlacal ateisticku ideologiu? A je typicke, ze nikto mi tu neodpovedal. Ty tu nic konkretne nepovies, len urazas. A par ludi nadavalo na vsetko katolicke (co som ja v clanku ani nespomenul).
Viete, keby ste napisali: "Sorry, utala som sa.", tak by som si Vas ctil. Teraz mozem len povedat: "Ohovorila a potom, ked doslo na dokazy, usla."
Blbolog, volajako si sa rozbehol. Prave som naratal 16 Tvojich prispevkov pisanych toto popoludnie. Bez akejkolvek hodnoty - len stekanie spoza svojho nicku. Ale nechajme to...
Takze k veci: O akych mojich bludoch tu pises?
Prepac, nechal som sa uniest.
Odpoved na Tvoju otazku je: "Nie."
Ale preco si sa to spytal?
Odporúčame