Pocuvaj, ty tu pistis o husteni?
Ved sa tu dve hodiny mykas ako
sysel na spagate, vypustas sem
tie tvoje nezmysdly, takze hustis
ty nam, ale my, rozumni, tomu
rozumieme, tak si nam uktadnuty!
Pocuvaj, ty tu pistis o husteni?
Ved sa tu dve hodiny mykas ako
sysel na spagate, vypustas sem
tie tvoje nezmysdly, takze hustis
ty nam, ale my, rozumni, tomu
rozumieme, tak si nam uktadnuty!
Pan pradseda FICO, neustupte
dzurindikovcom ani o mm! Ten
prihovor na Ta3 predsa nemohol
byt mysleny od toho romaka
vazne!?
Nie, preloz mi do Sj. toto:
..TA info, že mentalisto...
Pri vkladani - € do banky
nabuduce napis: "valdys",
co to spravi!?
To co tu taras?
Preloz mi svoju
repliku do Sj.
Ta, tu info.
No vidis, aj ty si sem dal
zasadnu informaciu, ze si
na velmi nizkej mentalnej
urovmi.
Hehe, ty si vychodniar
volic koalicnej zberby.
Pis: "nepozyva"! Vydal
si o sebe zasadnu info,
ze si menej mudry.
Uz si mala vypadnut a nie
ketasit do poslednej chvile.
Ked raz osemnast saskov
jednonozne prehlasilo, ze
euval nie, tak ich uz nechaj
nech idu, neplatte im!
Noo, taku sprostost
mozu vymysliet len
na Ukrajine a len oni
mozu oslavovat juliu
zlodijku.
Hmm, "obelisk", ty si asi vela na tom
vychodnom Slovensku nenastudoval.
Pise sa:
"pospolity ľud, s nimi oboznameny"
No, podla toho ako
mas naformulovanu
otazku vyzera, ze ti
co zbrane nemaju
su mafiani.
Vies, najhorsie je, ze sa smejes
a nevies comu. No, neviem ako
si prisiel na to, ze niekto je bez
chrbtice, ale ty si sa jasne odhalil,
ze nemas rozum. Ty si taky 100%
volic vladneho zlepenca. Tvarite sa,
ze ste zozrali mudrost sveta, ale
nepoznate vyznam slov! Nauc sa,
ze medzi interpunkciou a diakritikou
je taky rozdiel, ako medzi nami! Tak
ti odporucam zistit si, ze co to ta
interpunkcia je a hanbit sa.
Ak mas vypite, tak sa
nedivim, ze sem pises
tie capoviny, ale ak si
triezvy, tak je to zle, si
na urovni jara!
Fuuu, to je novinka, jaro,
asi taka ako, ze ty mas
nejake IQ. Ve od zaciatku
je jasne, ze tie zoznamy
obsahuju informacie o BA
mafii. Da sa to zistit podla
toho, ze pri menach je aj
mieso pobyu, ze BA, alebo
Bratislava. To ste sa museli
sakra narozmyslat aby si
prisiel na to, ze unikli z BA!
Si genius ked si to odhalil!
Ty budes jeden z elektoratu
havede vladneho zlepenca,
pises tak skoro madarsky
"odborne", bez interpunkcie.
Pise sa: "en bloc"!
Opravte si titulok na:
"Koalične ludry rokujú"
No, uz je to tu. Zacina to tak,
ako bolo na konci druhej vlady
romskeho zakrska, ktory sa
na markize zacal "diplomaticky"
vyjadrovat, ze sa nevyjadri.
Odporúčame