Chapem, tak, v liecebni
PAL na Cajle sa vsetci
mate "skvele"!
Chapem, tak, v liecebni
PAL na Cajle sa vsetci
mate "skvele"!
Tak to je horsie, keby si
pil, tak by si z tej svojej
hluposti vytriezvel, ale
takto to mas natrvalo!
Ciblu, 45,5% hovori ano
SMEDR SD! Vy mozete
tu pistat co sa vam chce,
uz ste si u ludi prekakali
akykolvek potencial aj ich
doveru!
A treba to povadat aj polopaticky:
"Je to jarova a danova hlupovina!"
Jaro, jaro, ved to, co tu taras,
ti uz ani sam lipsuck neveri!
Hmm, strasne to chcu zamotat,
aby to este mohli dohumplovat
v tom istom zlozeni zlepenca a
dokradnut, co sa da! No, najlepsi
je ten okuliarnaty glans risko, co
ete vzdy rvrdi, ze je spasitel SVK!
Markiza cachruje s poctami
telefonatov, alebo su nasinci
taki hlupaci, ze podporuju 2
G - igora a patrika??
Narod ktory vyhodi
taku peknu babu a
necha si v sutazi 2
G si zasluzi vladu
sulika a spol.! To si
hovoria, ze su veriaci,
ale tym bukvam iste
volali vsetci z kb rkc!
Jasne, jevreji v S&P ti uz
vedia, ze sa moze na SVK
nedodrzat slub, no mame
taku istu sancu ho dodrzat!
Casovy faktor nerespektuju.
Jak utopit Dr.jozefa schreka
aneb Konec sasky na SVK!
Najviac ma tesi pad buratina
z kultury a tej vuvuzely lucie
nicholsonky!
Dolietal si
http://img.topky.sk/big/303906.jpg/sutaz-maskarn y-bal-richard-sulik-foto--jan-zemiar.jpg
adresu treba vlozit bez medzier!
No, ci mate dovod utekat
zistia organy cinne v TK!
Hauliku a kde mas nejaky graf
o septembrovych preferenciach?
Odporúčame