Hm, preco sa transparentovna
nezucastnuje sabatu ketasnikov
zlepeneho lunaparku v chlieve
sdku ds? Ci sa uz chysta romak
na jej miesto!?
Hm, preco sa transparentovna
nezucastnuje sabatu ketasnikov
zlepeneho lunaparku v chlieve
sdku ds? Ci sa uz chysta romak
na jej miesto!?
A uz sa budeme mat lepsie, nastala...
zlepencova fidelovacka aneb zadny
hnev a zadna rvacka...
Velky, kozmicky prask do gati 18 nedostatocnych sas!
Bolo nás 18, už nás je len 17 všetci v NR vravia, že nás
budú vešať lenže ten 17 tíško sa vytrati... Už nás idú vešať
darmo kričím rata a tak som v tom nechal toho kamaráta.
Bolo nás 18, už nás je len 17. Pôjdeme sa pozrieť keď ho
budú vešať.
Ale to by sme na SVK
ostali len my dvaja!
Mnohé dediny znovu ovláda Taliban,
presne ako u nas, len tu rkc a kdh!
Ivet, poradila si tym ketasnikom
zo zlepenca aby sa ich posranci
hodili 11.10. na PN!?
Opakovanie zartu
prestava byt zart!
Hm, naivita toho glansa uz
prekrocila aj najodvaznejsie
predpoklady. Jeho treba uz
aj hospitalizovat a sas zrusit.
To, co som napisal je realita,
priznacne kupcenie v zlepenci.
Vidiet, ze som trafil, preto tak
pistis a vykrucas.
No sudruh preceda dzurindik
obchodoval cez gaba palacku,
skus sa u neho pytat.
Asi navrh podobneho postupu
SVK bude to velike tajomstvo
ivety transparentovny.
Tajomna je len suma za ktoru sula kupili.
Pred celou EU zonou aj EU sme sa vinou toho
vlastizradneho sfetovaneho risa zaskodnika podrz
balonika stali nedoveryhodnym partnerom. Ten by
mal za toto sediet v Lopoldove!
Ci EU val dnes vytrapi koaliciu, alebo
nie je pre SVK uz irelevantne. Pred
celou EU zonou aj EU sme sa vinou
toho vlastizradneho sfetovaneho
zaskodnika risa podrz balonika stali
nedoveryhodnym partnerom. Ten by
mal za toto sediet v Lopoldove!
Ako moze policajt niekde zasahovat
a robit preventivno-patraciu cinnost,
ked sa mu to do tych jarovych hodnoteni
nezaratuva a neboduje sa? Musia si
pomahat a chranit sa!
Daj mi link na ti prednasky!
RF sa habilitoval na Doc.na
Akademii PZ SR, ale nikdy
tam neucil!
Taras, pan FICO nikdy na
policajnej skole ani na VS
ZNB neucil! Tie vase kydy
vydavate za pravdy, luza!
Ej ale sa tato zlepena cvarga
musi drzat, lebo po volbach
sa budu stuhat za zneuzitia
pravomoci verejnych cinitelov,
to sa nam na SVK znizi stav
korupcie.
Prave si trafil, koli tebe
pan JUDr. FICO nebude
hlasovat so zlepencom,
aby ste uz zhasli!
Odporúčame