To dievca sa snazi zarobit si na zivobitie co nema nic spolocne z Rusom alebo Ukrajinou. Som docela stary clovek a musim povedat ze svet je viac a viac odpornejsi.Ludia a krajiny sa chovaju k sebe horsie ako hyeny.Cim nechcem urazat hyeny nakolko tie su prirodne vysavace a maju v prirode presne definovanu ulohu.Ked citam nieco take je my na grcanie


