Keď si môžu Sulík,Galko a i. po niekoľkých mesiacoch akože namáhavej práce odlietať do exotických destinácií na dovolenku, prečo by nemohol Kaddáfí po 40 rokoch ísť na dovolenku mimo stan. Však on sa vrátí čo nevidieť a bude po senzácii. Alebo majú pripravené niečo lepšie?, okrem adrenalínových hier.

