však nevyhlásil referendum o šetrení, menovite s autami
však nevyhlásil referendum o šetrení, menovite s autami
Kde sú tí agitátori do 2.pilera teraz -nejako sú ticho, blíži sa krach
cezar, dobre vravíš, len tam náboženstvo nepleť, aj ja som kresťan, ale týchto farizejov neznášam
už je to otrepané, to je ako s tou tehotnosťou málo-veľa
zákon porušený nebol -akoby som ich počul, čo tam po morálke
Nehanbí, len je mu ľúto čo ostane v kasičke po ich privatizácii
SPP -potrubia, zásobníky, technická i administratívna obsluha , územie SR -len zisky idú inde
rata (padli Turci na Poniky- to ma len tak napadlo) podstatní nie sú herci, ale pointa hry -patrí zisk aj odvodov ?
To je ten, čo nedokáza ochrániťl pokladničku SDKÚ pred spreneverou bežnou pokladníčkou a teraz sa nafukuje s veľkým mešcom štátu, akoby bol jeho
To sa nám ani nesnívako, že budú sprivatizované odvody, dočkáme sa možná i privatizácie daní, štátneho rozočtu i vlády - alebo už je? - veď cudzí investor je chytrý, počíta aj s patričným ziskom, veď to Ú S odklepne. Z občana sa stane nevoľník, každý kam patrí.
seat, prepáč, nerozumiem predposlednej vete"Jednoznačne k úspešnosti občana", ani paródiu v tom nevidím, inak to sedí-ostatné
Mňa zaráža, že naše MZV nedalo včas pokyn - doporučenie necestovať do E. a ešte pred necelým týždňom tam cestovky vyviezli našich občanov, i keď bolo jasné k čomu sa schyľuje - ine štáty začali už vtedy s evakuáciou - tomu sa hovorí nepredvídavosť diplomaticky, podľa mňa neschopnosť - -
A prečo by mala skladať, čo je Radičová ?,a možno ju v budúcich voľbách zoberú na kandidátku Obyčajní ľudia
Štátny majetok predávajú ako by bol ich.-špinavci. Kde je ich povinnosť chrániť a zveľadovať im zveraný majetok K d l h u treba prirátať i ú b y t o k z verejného majetku(predajná cena býva minimum jeho hodnoty- reálnej) , až to ukáže ako sa hospodári
Raz čihi raz hot. Vrchol bol oznamovať kde sú policajné hliadky. Čo bráni policajtom postupovať ráznejšie proti alkoholu za volantom a agresívnym vodičom i teraz. Disciplínu stimuľuje i atmosféra okolia. Tiež jazdím vRakúsku cez obec 50-tkou a u nás 60-7O-kou, tak ako druhí, inak ruším plynulosť premávky. A mať povinne spolujazdca do 1 roka, extrapokuty na prechode sa zaraďuje k povinnosti-Cuper) jazdiť ženám iba v pravom jazdnom pruhu Lipšic je zelenáč za volantom MV.
doporučovali zvážiť to odchádzajúcim - žiadne zásadné stanovisko z ich strany,ale sú v kontakte s cestovkami - zrejme aby nemuseli zrušiť storno poplatky cestovky, tak ich vyjadrenia sú také aké sú
Prečo mi ten Fico kradne názory, totiž to isté si myslím i ja čo on ,i keď som ni e z jeho tábora zamyslite sa
Odporúčame