Súkromné vlaky budú jazdiť, aj keby neboli ziskové
Vyrozumel som, že to majú dobre prerátané, takže neziskovosť sa viaže na slovíčko k e b y , a ´dalej nám sa poskytnú iba neúplné informácie, napr.rozdiel je 3% z denných tržieb alebo zo sumy ročných výkonov, v prvom prípade je to pri úročení 3% už 6%., ale hlavne - na stanicu treba prísť - parkoviská sú preplnené pri staniciach, radšej chodím do Blavy vlekom, ale nemám v Pezinku kde zaparkovať auto, taktiež zo stanice nie je najpromtnejšie cestovanie, bol som v Londýne a tam je najefektívnejšie prísť autom na stanicu, tam zaparkovať auto a ísť hromadnou dopravou, je to pohodlnšie a 3 krá rýchlejšie