je to smutné, že v zdedenom názve Pravda je viac serióznost ako v novinách v minulosti ako tak serióznych
je to smutné, že v zdedenom názve Pravda je viac serióznost ako v novinách v minulosti ako tak serióznych
SNS delegovalo ministrov z radových členov, ale aspoň poznali ich fyziognómiu, SaS si ich hľadá pomocou inzerátov, takže výsledkom je" kočka v mechu "
Sme kupujem raz týždenne kvôli programu TV a na zakladanie do pece-väčší formát. Po prečítaní komentárov tamkomentátorov sa zapovedávam, že ten plátok už nekúpim, formát Pravdy mi nevyhojuje z dôvodu že je malý a potom sú informácie skrytejšie, jedine ak cestujem - neobťažujem susedov
Bugár to pomenoval presne " Matovič nemá šajn o vládnutí" Tu nejde ani tak o zákony,ako o absolútne sa podriadenie politbyru a udržať sa pri moci a rozkrádaní...
Má to niečo do seba, väčšina by trocha skrotla a museli by byť ústretovejší i k opozícii, ak by chceli ich súhlas, resp. by si rozmysleli podávať protiľudové zákony
však ešte nevyhodili toho Procházku z KDH alebo jeho klubu, mne je len podozrivé jeho čechyzmové meno a tiež Matovič- dáky Srb, takže ostatní poslanci -Slováci sú národ holubičí - poddajní sluhovia
termín "konglomerát-zlepenec" je v geológii pevná skala, síce z rôznych hornín, ale dobre stmelená, presnejší by bol kostrbatý termín štrk, alebo vláda na piesku, príp. na vode
Čo sa stane ak bude Most blokovať hlasovania v parlamente?, svet sa nezrúti, aj tak väčšina prijímaných zákonov za veľa nestojí, ja by som na začiatok odvolal jedného monistra za Most-Híd, aj zrušil jedno im vymyslené ministerstvo- MŽP
ˇoviálneho Bugára som prekukol pri presadzovaní 2.piliera DP,a teraz tí maďaróni, G-Gál a i. sa ukázali v plnej nahote arogancie k Slovákom
To už je vrchol, lekári nebudú liečiť ako najlepšie vedia a s najmodernejšími dostupnými prístrojmi, ale kto koľko zaplatí, bohatsí so zlatým skalpelom, chudobnejší s hrdzavým nožom, ak sa nepriplatí na vyšetrenie najdrahšie prístroje sa nepoužijú, nech aj zhrdzavejú aj tie. Ak priplácať za luxusnejšie "ubytovanie, prečo neplatiť priamo nemocnici .
Čo si myslí? Mám Vás na háku, blbci. Povinne do 2.piliera, náväzne zvýšenie poplatkov, predáme teplátne, železnicu, letisko, zisk zo zdrav.poistenia,niečo klapne aj mne z toho a vy si brešte modrá karavána ide ˇalej
Aj oni majú veštiacu gulu? Doteraz som myslel, že finančníci používajú pri práci počty, môžu i štatistiku, dokonca aj prognózy s číslami, logika však neuhne benzín 42 Sk, zemiaky okolo 3O ...A čo je to ten Inštitút finančnej politiky pri MF, ak vystupujú vlastným menom, a kto ho platí!
Som presvedčený, že taký názor ako autor J.B. ma drvivá väčšina občanov SR, určite sa však nájdu agitátori , ktorí budú tvrdiť niečo iné. V tomto prípade ÚS stupil do h.
branko, a ty si odkiaľ, veď tak sa to robí
A kde boli doteraz zástupcovia štátu - FNM a odbory? Veď to majú na papieri- KZ. To až keď sa prevalí sa bijú v prsia. Myslím, že to patrí k základnej kontrolnej činnosti vedúcich. Ale im to asi vyhovuje, aj poslencom, ministrom atď. Sklamal ma i Ftáčnik - nepovažu je to za prioritu, v dobe keď je to témou dňa.
Nefunguje to tam ako by malo, odstavením prezidenta sa to vyčieči? Aby to nedopadlo ešte horšie. Anarchia, rozvrat, divoké čistky - na moslimský spôsob. Viď Irán, Irak, Pakistan, Kosovo...Mubarak mohol byť korupčný, autokrat a čo ešte, ale udržal stabilitu v oblasti. Asi bude už starý a cez hlavu mu prerastajú iní. Nespokojný ľud sa rád pridá, aspoň má adrenalínové hry.
Tiež som si to všimol, to ako keby vznikli tie úrady nie z potreby a zefektívnenia chodu štátnej správy ale z rozmaru politikov
Aby sa vláda zbavila zodpovednosti za rozkrádanie nár.majetku vytvorila FNM, z toho vyplýva, že má vinníka a vinníkov, treba len správny uhol pohľadu
Odporúčame