Ma´darská moc sa usiťuje privlastniť si slovenských Maďarov - kolektívne,náväzne i s ich územím. Ak by maďarské občianstvo žiadali z rôznych dôvodov jednotlivci, dá sa to uznať. Toto však nie - je to zjavný útok na suverenitu Sloveska a sebamenšie ústupky sú neprijateľné, čo má riešiť nejaká zmiešaná komisia?. to je iba strkanie hlavy do piesku

