Presne tak
Pripadá mi ti, ako by sa chcel zapáčiť a vyhovieť mienke verejnosti, nepasuje mo tam však tá dvojitá kontrola poslancov v tajnej voľbe a tiež si spomínam na neskrývanú radosť z úspechu SaS vo voľbách a bežanie do ich sídla, div si nohy nedolámal,aby im mohol zagratulovať
To i v nejakej inej čiinnosti, napr. vo futbale, keď budú chcieť mať víťaza sa dohodne, že od pol času možno hrať i rukami, keď už treba niekoho zvoliť, tak toho, kto získa viac hlasov, inak sa to môže naťahovať neúnosne, ako keby nemali inej roboty
Zas Matoviča podplácali, nebol to žart? Kto im má veriť, aj tak to obráti na posmech.
Nie je mi známe žeby Gottwald nazval legitímnych poslancov zradcami s prívlastkom - vypadlo mi ,ako Sulík
Chcel som napísať " Nech žije Modrý víťazný február!,ale keď sa nad tým tak zamýšľam aj ten február 48 sa mi zdá slabí oproti dnešku.
Chytatať vola za chvost nepomôže, mali ho držať za rohy,keď bol čas, to by však nesmeli byť voly - všetci čo to dovolili,
Oni sú v tom viacmenej nevinne - kandidáti na GP, tu ide o to, že príslušní poslanci nehlasovali podľa príkazov strán, ale podľa seba a to sa môže stať pri hociakom hlasovaní
a dr. Čěntéš, ako zástupca vedúceho trestného odboru čo v tom vykonal, však má k tomu bližšie ako dr.Trnka
Eštežeje Trnka na dovolenke, inak by musel tých hochštaplerov pozatvárať, zákon sem-zákon tam, aj tak ho nerešpektujú
humorné, ako s nahluchlou babkou čo odpovedá od veci
reálny život nie je ideálny, momentálne sa úplne stotožňujem Smer -KDH, i keď v oboch táboroch mi niektorí nepasujú ,resp ich postoje a rétorika
Zbrklosť je jej vlastná, vzdala sa mandátu poslanca pre zbrklé hlasovanie za kolegyňu, teraz je ochotná povaliť vládu pre post gen.prokurátora i keď výrazný rozdiel medzi nimi nie je, dr.Čentéš ako zástupca trestného odboru nesie spoluzodpovednosť za stav našej justície , takže aké zmeny garantuje.? Nepoznám kompetentne týchto kandidátov, ale šaškáreň okolo ich voľby je ťažko stráviteľná, ak je stanovené, že sú tajné predseda NR musí zaistiť ich tajnosť, ani podanie na ÚS nie je najšťastnejšie,
Ale veď dobre vraví, keď padne vláda končí i toto vládne funkčné obdobie a začína sa odznova
akosi sa zabúda na úžernícke banky, ktoré požičiavajú, aj keď vedia o nesolventnosti adresára, iba zvýšia rizikovú prirážku a počítajú s exekúciou jednotlivca a či štátu alebo únie
Ak je ustanovené, že voľba GP je tajná - už o tom NR raz rozhodla, nie je o čom polemizovať, treba to dodržať a predseda NR je povinný na to vytvoriť podmienky a zaistiť jej dodržanie. Aj podanie na ÚS je nenáležité, ak si to tam poslanci nevedia vymôcť je to smutné .
zbino, mám úplne opačné postoje, ale Tvoje prispevky sledujem, sú zábavné
Odporúčame