A mame tu nove Kosovo, aj hrubozrnny Slota ma v tomto pravdu, pacilo sa mi tiez jeho vyjadrenie v NR k vladnemu progamu , naco tu sedime a kecame, treba to odhlasovat a sa rozist, aj tak sa nic na nom nezmeni; omluvam sa za znamienka-nemam ich na pocitaci

