vyjsť pred verejnosť a reálne spravovať spoločnosť nie je ako predvádzať sa na internete, aj s tým hlasovaním na internete to bude podobné - spoza bučka
vyjsť pred verejnosť a reálne spravovať spoločnosť nie je ako predvádzať sa na internete, aj s tým hlasovaním na internete to bude podobné - spoza bučka
Stále neviem pochopiť prečo ponechať imunitu na výroky v parlamente, to oni inak trestné nebudú trestné, napr. hanobenie, výroky proti republika atď. Chýba mi tam však, že v čase zasadania NR nemožno poslanca zadržať a väzniť- to jediné tam patrí, Chrániť treba NR ako inštitúciu a nie vulgárnych a nespratných poslancov
ešte sa vraciam : valorizácia je na dve veci : 1. udržať ich reálnu hodnotu ( pre infláciu) , 2. vývoj ide dopredu,lekár chce viac, v hospice sa platí viac...pre dôchodcov treba asi rezervácie so zakonzervovaným stavom-podľa Teba. B / Keď štát vyberá odvody -zaručuje sa, že v starobe poskytne dôchodok, podľa mňa by to malo byť minimálne čo človek odviedol.úrok, rozpočítané na priem vek dožitia..Nespravodlivosť v platoch je iný problém, tu chýba jasná definícia medzi odvodmi a dôchodkom
doteraz si to nepochopil?, zverejnil svoju vyvolávaciu cenu,tuším 6 mil
Dobrý nadpis článku-dôchodky nie sú na volebné obdobie, zákon o nich by sa mal schváliť minimálne ústavným zákonom a po uváženej verejnej diskusii
Seat vďaka za osvetu, aj modrákovu - mám podobný postoj ako on, škoda len, že do plodnej diskusie sa zapájajú zaujatí hlupáci, ktorí potrebnú verejnú diskusiu o dôchodkovom systéme znehodnocujú. Nedobrú situáciu vláda systémovo nerieši, ešte zhoršuje, STV uviedla rušenie valorizácie o priem.rast miezd, t.j.nezohladnenia hosp.vývoja. Šetriť začínajú u poddajných? Aby sa neprerátali.
Keď klamú čerti je to predvídateľné, ale keď klamú svätí ma to vytáča
VILKO, ale Ťa vystrašila lena, až si sa prestal ovládať, mňa to tiež inač zaujíma, nechcem ich však vystrašiť, preto sa nepýtam
ˇUstavným zákonom chce zabetónovať 2.pilier? Kde je kazajka? Strýco z Cajle.
Provízie z DSS-iek, to je to žrádlo v koryte, od ktorého nechce byť nikto odohnaný
Fico je v opozícii, tá dialnica v 2010 bolo chcenie, technicky nemožné, načo prepierať staré veci keď máme nové. U ženy sa pozerá na minulosť. Teraz napr. otázka šetrenia.-obnova Min.živ.prostredia- takmer zbytočný úrad,poznám to tam. Obnoví sa účelovo pre Most-Híd, aké ministerstvo by mohli dostať, asi žiadne -školstvo nie , kultúra nie, silové nie---
Ulízaný chlapče, keby si bol chlap tak vychádzaš z toho aký stav je a nebude sa stále vyhovárať na druhého, iné okolité krajiny nie sú na tom lepšie, z tých výhovoriek je mi na grc, excelentný expert objavuje Ameriku, z čoho vychádzal pri tých sľuboch, veď nech číta aspoň noviny
Čo sa vzrušutete, však je to ich duch programu -sloboda pre vychytralých a solidarita s vyciciavanýmí, čítajte medzi riadkami, ja viním KDH, že sa s nimi spojili
Pa, brzdi, na kritiku máme vhodnejších ministrov
Nie,nepochopil si ma, Mikloš už nemal dostať šancu spravovať verejné veci
Z jednej strany - riaditeľ Vaďura bol odvolaný za vnášanie pochybnosti o výhodnosti predaja, spomina sa Plus 7 dní, prečo sa nevykonala kontrola z MZ kompetentných odborníkov a až potom konalo. Z druhej strany nominant Smeru privatizuje a oháňa sa znaleckým posudkom a ďaľšími zdôvodneniami, to už spochybňuje výhodný predaj
V zásade som proti privatizácii štátneho majetku, až na rukolapne zdôvodnené výnimky.Nerozumiem prečo sa predáva pristávacia plocha pre helikoptéry záchranárov a najmä park nemocnice. Cena je až náväzná, zanalec urobí takú akú mu naznačíte-za primeraný bakšiš. Ak už predať, nielenže to má byť zákonné a morálne, musí to byť hospodárne, zo strany štátu.
1. Analytici sú mi ukradnutí. 2. Politici z oboch táborov sa predháňali v zásluhách o zavedenie eura. 3.V eufórii s jeho zavedením sme sa nezamýšlľali nad touto (ne)zmyselnosťou.4. Ak chceme byť zvrchovaním štátom nemôžme odovzdať finančnú sféru nadnárodnej inštitúcii, s dobrovoľným ručením. Chybička sa vľúdila, kým je to únosné nechajme to na pokoji. 6. Pre prípad neúnosnosti, treba začať uvažovať s návratom k slovenskej korune(dôverný projekt MF a NB)
Odporúčame