ja nie som agitátor žiadnej bandy ,skôr logikritik, ak je pravda čo píšeš, čo robila Packova polícia a Harabínová justícia 4 roky?
ja nie som agitátor žiadnej bandy ,skôr logikritik, ak je pravda čo píšeš, čo robila Packova polícia a Harabínová justícia 4 roky?
Debata jak sviňa, pritom v článku sa nič nepovedalo, ten pán z MMF to má od Mikloša a ten sa iba zorientováva v číslach, ja čakám nejakú hodnovernú informáciu - dočkám sa?
Spišiaka a jeho činnosť poznám len z médií, zdá sa byť seriózny a bude prezidentom slovenskej polície, neseriózne sú hanobiace predchádzajúce príspevky. Niekto si neváži nič, len svoju bandu. Prajem mu hodne odvahy a dobrý tím spolupracovníkov.
Keď skapala krava mne, nech skape aj susedovi" Nepostrehol som, žeby český premier žiadal o podporu pri vstupe do eurozóny. Euroskeptik Klaus by ho hnal. Lepšie by urobila, keby ho od vstupu odrádzala, to nevie čo povedel jej minister financiípred dvomi dňami, že nevidí budúcnosť v eurozóne
Ešte som sa vrátil, ani som nevedel, že som blb komošský, tatka zoštátnili, potom združstevnili, možno Tvoj otec bol medzi presviečačmi, ale berem to, bolo to pre spoločnú vec, mňa len sere, že teraz sa to má kde kým rozkrádať, najmä do zahraničia za judášsky groš, a celkove v týchto diskusiách majú ľavičiari navrch nad tzv.modrákmi , vzľadom k vulgárnostiam,argumentácii a duchu demokratickej spravodlivosti, Husák bol ideologicky inde, ale vážil som si ho, okrem iného, že bol prezidentom, čo mi aj lichotí
dopĺňam, problém môže byť s tým Švejnom, aby to nekamufloval
Zbino, to sú také akademicko-novinárske porovnania, aj paradajky stojá inak v Turecku a u nás. Buďme úprimnní, nemáme relevantné podklady, ani ja a zrejmä ani Ty, má ich ministerstvo dopravy a pánovi Figeľovi zatiaľ dokážem veriť, tak si očkajme na jeho stanovisko
Sváko Ragan kúpil vlastné prasce, my si máme požičiavať zákonom vybrané peniaze -teda štátne na štátne zákazky, kde by asi mali tak sedieť autori tohto megapodvodu Miklóš, kaník, Sulík a Ďaľší členovia ekonomickej skupinky z rokov 2OO3-5
Minister dopravy pán Figeľ dal na známosť, že financovanie dialnic sa prehodnocuje a výsledky budú na konci leta-možno, ja počkám. Tiež ekomómexpert si už vycucal z malíčka, že sú predražené. Keď sa povie Šejna, vynorí sa mi v pamäti generál Šejna-pre tých starších známa to figúra kšeftára s ďatelinovým semenom
ak sa osvedčí, prečo by ho menili - podľa seba súdim Teba?
to si ako vypočítal, podľa mňa obmedzil rizikové investície a tým zachránil milióny sporiteľom, problém odvádzania fin kapitálu do cudziny je chorý od začiatku a Ficove drobné kozmetické úpravy to nevyliečiili
a to je chyba letiska, že let.spoločnosti krachujú, my lietame do Londýna bez ujmy
čo tu zavádzaš, veď nech tam dajú svoj manažment a urobia ho ziskovým, alebo na to nemajú, cudzí investor tu príde robiť samaritána bez ziskuchtivého úmyslu?
Ďaľšie dejstvo komédie s letiskom, veď výstavba pokračuje, teším sa a som hrdý ako to začína vyzerať a že je naše slovenské, už mu to kole oči a začína spracovávať obecenstvo aké je to nevýhodné- chruňo,ako by to bolo jeho
Čo je to veľmi dobrá cena? Využíva sa výhodná poloha územia Slovenska, vybudované trasy,zásobníky,technický i administratívny servis. Majitelia berú iba 50% priznaného zisku.investíciu si nahradia za 4-5rokov. To dokáže chváliť iba idiot..
dede, o čom to bláboláš, nevidím na Tvojej tvári jazvu po sekere, ktorou Ti preťali mozgové (alebo ý) závity
však on je jeden z nich, excelentný
Už je to tu : doteraz si robil najväčšie zásluhy pri zavádzaní eura, a teraz, cit. "mám skutočné obavy o udržateľnosť financovania eurosystému", zavádzalo sa v čase silnejúcej koruny,; keby nemal maslo na hlave, poradil by som mu začať prípravy na návrat koruny
gepard, nie som zo safari, referendum je vypísané na september, aj keď právnici a politici všeliako kľučkujú, málo by mať vyššiu právnu silu ako zákony prijímané volenými zástupcami. To vláda sa ide predbiehať s návrhom zákona o tej istej otázke ako je v referendum.? Stihnúť sa to v NR sotva podarí y keby aj, čo potom keď výsledok referenda bude iný ako to rieši vládny návrh zákona, podľa mňa je to nelogické
však už ho schálili, však nečítam maďarské noviny
Odporúčame