bambo, zobral si mi to z úst, čo teraz napíšem ja,ak nechcú platiť odevákom tých 317 E, nech sa pracú kade ľahšie, čudujem sa Juskovi - celkom seriózny pána zaplieta sa do takejto ponižujúcej pozície - priečiť sa tejto sume, ja to na brigáde ako pomocný robotník v Anglicku vyrobím za 3 dni


