Feri, nestrápňuj sa a rýchlo ujdi, to ti hovorím ja obč.demokrat
Feri, nestrápňuj sa a rýchlo ujdi, to ti hovorím ja obč.demokrat
Vy ste optimisti, ja čakám ako dopadne hlasovanie o dôvere vláde teraz
renegát, zdá sa mi to čudné, Maďari zatiaľ nepláňujú pokračovanie dialnice od hraníc, neviem prečo na to nepoukázal v komentároch v TV Choma, Figeľovi sa nečudujem, chce odpútať pozornosť od PPP Vrútky-Prešov, musí priznať cenu za čo by sa stavala, namiesto tých 3,8/9mld-30 rokov
Môj názor na hodnotenie je taký, že ho treba násobiť .-1
ale aj tak najlepší bol návrh Mikloša znížiť rovnú daň na 16 %
Ja sa čudujem niektorým diskutérom, aký strach majú z Fica v opozícii a nesústredia sa na vládnucu garnitúru, ich kroky sú podstatné, tie nás ovplyvňujú, o tom mlčia, aj keby to hneď bola velezrada
Ja navrhujem aktualizáciu parl.volieb minimálne raz ročne
zbino, veďsi tu stále, nevieš, že problém spôsobili ochranári s močiarikmi a pod a EIRB , neberiem ti, že sa vyznáš, len to máš namočené v modrých
Jano Ľupták sa aspoň netváril bohorovne, títo kvázy inteligenti ho ďaleko prekonávajú, aktualizácia programového vyhlásenia vlády min.raz ročne, žasnem, ešte nebolo ani schválené, to koľko potrebujú času na doplnenie, ak by to mysleli vážne nedá sa to hneď. Je to úbohé.
PPP chceme, ale za nižšiu cenu, kto by nechcel, ale nato musí pristať i druhá strana, ja čakám čo sa dohodne nie čo chceme, čísla si ešte pamätám, a ešte v akej kvalite. Som zvedavý i na beoblomných diskutérov o predražených dialniciach.
Však ja nehovorím, že som odborník, veď všetci sú vo vláde. Čau Fredo idem dačo robiť.
čvarga ako čvarga, ja si počkám na konkrétne kroky a výsledky, zatiaľ je to neveštiace nič dobre, privatizácia teplární, letiska, Carga zastavenie výstavby dialnic, tunelovanie Soc.poisťovne cez DSS. A býv.vláda socialistická?,
KKS, ty si nejaký premudrelý, čítam prvý príspevok a hneď ma vyprovokoval k reakcii, Fico hovoril zrozumiteľne, dá sa s jeho postojom súhlasiť, osobne neviem prečo ochraňuje sudcov - v súvislosti s imunitou, keď vieme v akom stave je justícia, to oni pri výkone svojej funkcie sa dopúšťajú trestných činov?, taktiež poslanci v parlamente pri hlasovaní a výrokoch. Dodávam, že žiadne rušenie imunity nebude, je to iba divadlo pre naivných, neúspešné referendum tomu tiež napomôže.
idealista, ty si tá schopnejšia časť národa? zamysli sa nad príspevkami a zistíš kto je primitívnejší, nie som nikoho agitátorom, len sledujem vyjadrenia politikov, novinárov a diskutujúcich
Chýba tu principiálna logika, ako môžu poslanci schvalovať ústavný zákon o imunite, keď je o tejto otázke už vyhlásené referendum, podľa mňa je to protiprávne, čo ak výsledok referenda by bolo iný ako schvália poslanci, je to hunbung a strápňovanie sa
T-senior, asi tak, a ak má byť kontrola účinná, mala ba byť vykonaná ihneď ako sa o nej rozhodne, nie s odkladom na návrh kontrolovaných úradníkov, tak ide zremä o mediálne divadlo
To načo informuje médiá, buď má právo na kontrolu - a použije vzatú si moc alebo nemá toto právo-potom nech je ticho
Kde je Vilko s tú jeho pichu a 79 hlasmi, zmenil nick
Pa, ukradol si Pakešovi hehe, alebo Ty si Pakeš
Matovič so 100 nápadmi ohrozuje Sulíkových 12O, jeden lepší ako druhý, ale to nie je ich chyba, oni sú akí sú, chyba je vo voličoch ,však to bolo vidieť na prvý pohľad, čo sú zač
Odporúčame