aspoň netáraj, dozvedel som sa , že Miklošov otec bol za totality prokurátor, a tých sa báli aj Štb-áci
aspoň netáraj, dozvedel som sa , že Miklošov otec bol za totality prokurátor, a tých sa báli aj Štb-áci
a ja som bol v tom, že viem čítať, Číž tam hovorí, tým, že niektorí poslanci sú vo výboroch viackrát, ich súčet je za koalíciu 83
Je to síce pekné, ale najväčšie zlodejiny sú verejne propagované - odlev finančného kapitálu do cudziny (DSS-ky, privatizácia poisťovní, zisky zo strategických podnikov atď ) akosi nikomu nevadia
Duro, vysvetli mi, ako môže dať vláda do parlamentu návrh na zmenu imunity, keď na tú otázku je vyhlásené referendum a lobovať u Smeru za to, veď je to podľa mňa nelogické
za fica sa to nedodržiavalo?,keby aj, mala prísť zmena
Téma je jasná : má sa zachovať pomer hlasov vo výboroch tak ako je pomer hlasov v parlamente?, podľa mňa - á n o, kto má iný názor, nech ma poopraví a zdôvodní
s takým menom by si nemal chodiť do diskusie, či tam dáš Ivet, Dzuri, Ficofták - vždy ta to charakterizuje
Neurážaj chlapov z krčmy, občas s nimi pokecám a sú celkom normálni, nemyslím tých potácajúcich sa
V nedeľu nepoužívam silné slová, fakt neviem čo chcel autor príspevkom povedať
Tak ako potom hodnotíš návrh vlády na zúženie imunity do NR. Čo teoreticky, ak občania v referende budú proti, - n e v e d i a č o r o b i a
Pa 97,extrémisti sprava i zľava škodia najmä svojim, Lipšic mi tiež liezol pri debátách v NR na nervy, ale hodnoťme konkrétne činy- uveď niečo, zakomplexovanost nie je až taký diabolský čin
Nerob hanbu, ring je voľný, nech nová vláda koná, Teba to zrejme zdevastovalo, nemôžeš to vsťahovať aj na iných. Občiansky demokrat.
Každá kultúra používa inú mumifikáciu, Tutanchamón, Lenin..., aj policajti nehovoria o vražde, ale zabití
A čo Fico nosí jarmulku? Prispôsobol sa ich tlaku a nemimulo to ani súčasnú vládu. V danej konštelácii nemáme na varírovanie, aspoň sa nestrápňoval, že ochranný val nepodporí. Medveď, zorientuj sa, bola ešte možnosť nepripojiť sa, tak sa utíš.
my máme nejaké bojové operácie? na dvoch tankoch do Budapešti ?
keby riadne robili čo majú,najmä kontrolou, ušetrili by viac peňazí ako stoja, čiže možno viac poslancov by bolo prínosom, keby riadne robili! Aj senát by mohol byť, namiesto zbytočných VÚC
lhlavatý, nechápeš, aj keď formulácia uznávania výsledkov referenda nie je jednoznačná, politici i niektorí právnici si osobujú o jeho záväznosti rozhodovať hlasovaním v parlamente, prečo nie je ústava formulovaná tak, že výsledok referenda sa uverejní v Zb.zákonov a po zák čase platí bezvýhradne, o tom by malo byť najskôr referendum, keď už sa tu zabávame
Úbohá logika - suverén občania, od ktorých pochádza moc, majú menšiu právnu silu ako pár ich delegovaných zástupcov a hľadanie primitívnych právnych kľučiek z dôvodu, že ústava je zle formulovaná, to nemá obdobu, za čo berú plat rôzny ústavní aj iní právnici, aby nás tu oblbovali? politikom to asi vyhovujde. Už ten návrh vlády na riešenie imunity v parlamente aj keď nepoznámde výsledok už vyhláseného refrrenda je diletantské, podľa mňa protiprávne
Odporúčame