Premierbábka aj excelentný ekonom pôjdu ešte raz do Bruselu a podpíšu aj pôžičku Grécku.
Premierbábka aj excelentný ekonom pôjdu ešte raz do Bruselu a podpíšu aj pôžičku Grécku.
január - už je júl, čo bráni síhaniu za" megapodvody", ak vieš, napíš, ak nie, mlč
Mariscal, doteraz súhlasím, len neviem prečo sa má imunita vzťahovať na výroky a hlasovanie v parlamente : dnes je hlasovanie v parlamente trestné ?a prečo na výroky, ktoré sú inak trestné sa má vzťahovať imunita Úplne by postačilo, že " Poslaca NR nemožno v čase rokovania NR zadržať a väzobne stíhať". Inak súhlasím,že celé je to iba oblbovania naivných, veď sa nevyužívajú ani súčasné možnosti trestného stíhania.
Einsteini, celú kauzu považujem nafúknutú novinármi -nadhánačmi, tiež Miklóš sa s tým oháňal. Čakám n etrpezlivo na výsledky analýzy, len či sa bude pokračovať vo výstavbe. Bez paródie, osvojil ba som si i stanovisko Vážneho a Chomu, nevyzerajú ako cigáni, to by tu však musela byť iná kultúra.
Horúci zemiak s dialnicami hodili Figľovi, zatiaľ ekon.skupimka bude bačovať v verejnými financiami -Sulík-Mikloš ...
Vedel by som si predstaviť aj lepšiu vládu, s touto zmeskou však treba čím skorej skončiť, kým nám nepredajú aj spodné prádlo
kaplan, odkedy Tebe leží na srdci blaho občanov, ja som občan SR a neprajem si jej rozkrádenie
Neviem to ináč nazvať iba d e b i l i n a ,štátom vybraté peniaze strkať podnikavcom, ešte zo zahraničia, aby sa priživovali na poistnom - je choré, Fica som mal tiež niekedy dosť, ale čo sa tu chystá nemá ani úroveň staroveku
Každá strana má zrno i plevy, Brocka patrí k tým plevám
Tvrdá, či natvrdlá lady, kedy si prizná pochybenie
A čo kolečko sa polámalo,? aj so 120 nápadmi. Ja som postrehol reálny pokles dôchodkov, zvyšovanie daní, zušenie niektorých výnimiek živnostníkom, ale nič o zefetívnení správy štátu, skôr naopak, novozriadenie min.živ.prostredia, zbytočné refeerendum Skôr to vidím ako prípravu na privatitáciu, buď toto alebo privatizovať
čo bráni súčasným správcom štátu to dať do poriadku, alebo si zainteresovaný na privatizácii, tak nadháňaš
on je taký , aký je, hlúpejší sú jeho voliči a koalícia, ktorí ho na tento piedestál - odteraz hanby postavili
Nemáme až takého naivného prezidenta, mohol referendové otázky postúpiť na ÚS, ten by rozhodol o ich protiústavnosti-min.2,a referendum ba sa nekonalo, čím by zachránil Sulíka od blamáže, ale prezident mu to nechal vyžrať,
Nerozumiem celkom, informáciu podáva Kancelária predsedu NS -teda Haranín, ak nemá mať ochranku, tak Lipšic je povinný mu ju vziať-on to má totiž na starosti-ochranu ústavných činiteľovpodľa mňa nemusí nič navrhovať, iba vydať rozkaz. Mám však podozrenie, že Harabín ,vedomí si svojej nezákonnostišíri túto informáciu, s poukázaním na osobné účtpvanie, pričom Lipšic o tom ani nemusí vedieť.
v súvislosti s týmto krokom by som nechal Lipšica na pokoji, bude čo kritizovať
cezar, tu musím súhlasiť s Lipšicom, to by musel mať potom každý sudca ochranku, možná aj prokurátor aj policajti, alebo má niečo za ušami - Harabín
Odporúčame