a minister potom čo riadi, ak nie armádu, výpredaje?, je to úbohé -smiech cez slzy
a minister potom čo riadi, ak nie armádu, výpredaje?, je to úbohé -smiech cez slzy
Mňa by skôr zaujímalo či má vojenskú knižku a či vie komunikovať s našími vojakmi, keď už zložku a rozborku samopalu a základné povely nepredpokladám,že vie. V sekte mágov ich do toho sotva zasvätcovali.
Máš pravdu v tejto vete -veď píšem, ale v tých ostatných to by bola dlhá diskusia, už dúvajú obed ,čau
Verejný činiteľ by sa mal jednak vedieť vykoktať aj sám a jednak infofrmácie by boli z prvej ruky bez zahmlevania cez sprostredkovateľa. Svedči to o tom, že priama reč by ich dobehla pri klamstvách. Podľa ich vzoru už majú hovorcov i na lampárňach. Začíname šetriť -toť zmena.
kaplan, keď sa pomýliš aj pravdu povieš, prečo sa má predbiehať vláda s parlamentom, keď je to zadané v referende pre právneho suveréna -občanov a nie jeho zástupcov
Celé je to trápna komédia. Najprapodobnejšie neplatným referendom, teda prejavom nezáujmu občanov ako právneho suveréna o túto otázku sa ňou majú zaoberat jeho delegovaní zástupcovia. Čo je proti logike práva. Ak by aj bolo platné a pozitívne má to riešiť, vzhľadom k odporúčaco formulovanej otázke NR SR. De facto smeruje táto otázka k sťaženiu riešenia obmedzenia poslaneckej imunity.Schválenie vládou n á v r h u takéhoto ústavného zákona je p r e d b i e h a n i e vyhláseného aktu vyššej právnej sily, teda referenda, a je podľa mňa protiprávne
Je to diskutabilné, aj platné výsledky referenda sú podľa čl.98,ods.2 ÚstavySR: n á v r h m i , ktoré vyhlási NR SR ako zákon - vyznaj sa v tom
Arogantné správanie SaS pokračuje. Okolo každého referenda sa riešia otázky záväznosti jeho výsledkov. Ústavní právnici sa nevedia zhodnúť. Aj sám "veľký"profesor Drgonec odporúča súd - nie je to teda jednoznačné. Osobne som za nepodmienenú záväznosť výsledkov referenda ,žiada si to však jednoznačnú formuláciu v ústave, nech sa činia právnici
2.pilier sa nepodaril zrušiť-prečo asi, zrejme to právne i z mezin.hľadiska tak jednoduché nie je, odško´dňovanie-dobre, že sa nesplnilo, dialnice-snaha bola, rozhýbalo sa to. Zoberme protiklad súčasnej vlády : zabetónovať odlev financií do DSS, dialnice -uvidíme koľko km a za čo. Emisie sú pre neschopnosť SNS, tendre lobing SNS. Záver-ak je to pravda čo tvdíš, čo bráni súč.exekutíve to preukázať a dať na súd. Občiansky demokrat.
Kolektívna vina sa neosvedčila, KDH má SaS a vierolomnú SDKÚ. Fico je síce populista, ale klamár a zlodej?Hlavu mám dosť veľkú, ale viac kalerábov sa mi tam už nemestí
vzhľado nie k tak naliehavému problému na jednej strane a ignorantskému správaniu súč.koalície na strane druhej na mieste opozície by som o d m i e t o l rokovať s koalíciou, ponechal by som to bez komentára, avšak pri hlasovaní by som presadil tajné hlasovanie, tam by sa ukázala tvár poslancov , keby za ňu nehlasovalo ani 50%
Aj mne žena uložila pokutu za nadlimitné fajčenie, vzali sme to z našej kasičky do ktorej sme to potom vrátili. Vidí niekto zmysel udeľovania pokút štátnymi inštitúciami iným štátnym inštitúciám, napr. tiež STV a náväzne schválenie navýšenia rozpočtu tou istou Radou pre...
dopĺnam, a čo kolečko sa polámalo? VÚC - panské huncútstvo, načo sú, to aby ministerstva nemuseli nič robiť
cit. " jej vláde sa podaril nárast zadlžovania zastaviť" to mám zožrať, akými opatreniami a kto to už stihol zosumarizovať keci,keci, keci
Ako utajene,, návrhy podával Paška i Zmajkovičová, keďže HZDS i SNS boli proti ,návrhy sa stiahli, Smer si predsa nebude robiť negatívnu kampaň pred predčasnými? voľbami,
Rokovať nie je o čom, Smer sa hlási k nie obmedzenie, ale k zrušeniu imunity, až na malú výnimku, že poslanca nemožno v čase rokovania NR zadržať a väzniť. Pri hlasovaní sa ukáže ako to poslanci myslia, nech sú z ktoréhokoľvek tábora
Aby to nedopadlo ako s tým referendom, Smer to síce podporí ( a la prezident),ale koaliční poslanci si to prehodnotia -prečo nie v tomto prípade
ak sa porušil zákon, čo bráni tomu konať, pozemky sa zatiaľ nevymenili
pre naivných si vždy nájdu fintu, letisko nebudú privatizovať iba navýšia imanie tak, aby zisky išli von
MIX, prestaň každého, kto nemá Tvoj utkvelý názor považovať za ficoida,, na diskusii sa zúčastňujú i ideologicky nepripečení
Odporúčame